adcov.com

Jak wybielić Protezy dla Mniej

Jak wybielić Protezy dla Mniej


Podobnie jak w przypadku naturalnych zębów, protez zabarwienie zmienia wygląd człowieka. Białe zęby sprawiają, że uśmiech może wydawać szerokie, przyjemne i przytulne. Barwione powierzchnie mogą mieć odwrotny skutek, co uśmiech osoby nie przyjemny wygląd, a nawet niezdrowe. Profesjonalne produkty do czyszczenia protez może być kosztowne. Wybielić protezy bez rozbijania banku, należy rozważyć alternatywne zmiany czyszczenia i zmiany zachowań, jak również.

Szczotka do protez

Jednym z najlepszych sposobów, aby wybielić protezy dla mniej jest użycie szczoteczki zaprojektowany specjalnie do czyszczenia protez. Chociaż masz bezpośrednich kosztów, szczotka protezy wybielanie wydatki zapisuje się w czasie, ponieważ ma dwie głowy Brush - regularne głowicę oraz głowicę do czyszczenia pod kątem wzdłuż linii dziąseł oraz w miejscach, gdzie normalnie nie można skutecznie szczotka czyszczenia.

Szczotkowanie Zachowanie

Innym sposobem, aby wybielić protezy dla mniej jest do czyszczenia protezy po każdym posiłku, a nie raz lub dwa razy dziennie. W połączeniu z zatwierdzonym protez taniej pasty, szczotkowanie częściej pomaga zapobiegać gromadzeniu się płytki nazębnej i przebarwień, które pojawia się, gdy użytkownik nie regularnie czyścić protezy. Jak szczotkować, zwrócić szczególną uwagę, że jesteś szczotkowanie wszystkich powierzchni, w tym wzdłuż linii dziąseł i krawędzi zębów.

Ścierne środki czyszczące

Korzystanie z domowej roboty czyszczenia ściernego wykonane z sody oczyszczonej i pasty do zębów jest inny niedrogi sposób wybielić protezy, ponieważ soda oczyszczona może usunąć trudne materiały barwienia na powierzchni protez. Aby użyć sody oczyszczonej, stosować pasty do pędzla, posypać sody na pastę do zębów, a następnie szczotkować ze średniego do silnego nacisku na powierzchni protez. Kiedy skończysz, opłukać protezy dokładnie.

Rozwiązania wybielania

Niedrogie rozwiązania do czyszczenia i wybielania wykonane z nadtlenkiem wodoru lub wybielacz także może zerwać materiały barwienia na powierzchni protez. Zanurzyć protezy co noc w dużej szklanej misce wypełnionej lub 1/2 szklanki wody i 1/2 szklanki wody utlenionej lub 1 szklanka wody i 1/3 filiżanki wybielacza. Następnego dnia rano, myć protezy całkowicie pod bieżącą wodą z protez pasty do usuwania materiałów rozwiązanie czyszczenia i barwienia, a następnie dokładnie spłukać.

Jedzenie Zachowanie

Zmiana sposobu jedzenia może pomóc wybielić protezy zapobiegając powierzchnie protez z najbliższych powtarzający się kontakt z materiałami, które powodują plamy. Na przykład, jeśli chcesz do picia napojów, takich jak kawa, herbata, ciemne wina i soków, takich jak borówki, wiśni lub winogron, które mogą powodować przebarwienia. Użyj słomę tak, że tylko plecy swoich protez dotykać tych płynów. Należy także rozważyć picie napojów i żywności niebarwiący.

Inne uwagi

Metody używane do wybielania protez, w tym ściernych i żrących środków czyszczących, może spowodować uszkodzenie lub odbarwienie im. Przed użyciem sody oczyszczonej, nadtlenek wodoru lub wybielacz zawsze skonsultować się z dentystą. W zależności od materiału, protez, protez może spowodować odbarwienie powierzchni naturalnie w czasie, ponieważ z wiekiem i może nie być w stanie je wybielić. Jeśli tak się stanie, jedynym rozwiązaniem jest ich zastąpienie. Czyszczących może zaszkodzić usta. Zawsze należy dokładnie usunąć rozwiązania przed używać protez.