adcov.com

Jak wybielić Licówki Tooth

Forniry zębów są powłokami z porcelany, które są połączone z czołowych stron zębów w celach estetycznych. Licówki mogą poprawić wizerunek rozdrobnione lub nierówne zęby, dając złudzenie pełni uformowany ząb czołowego widzenia. Porcelana w licówki zębów przeznaczony jest do koloru zębów, licówki może jednak spowodować odbarwienie w czasie. Podczas wybielania sam fornir jest czasem trudna, ponieważ porcelana nie reaguje na wybielania produktów, to jest możliwe, aby utworzyć obraz z zapalniczki przez obróbkę okleiny zęba pod nią.

Instrukcje

1 licówki Brush z pasty do zębów kosmetycznych. Nie jest on dostępny w sklepach, ale można kupić z kosmetycznych dentysty. Pasta do zębów jest specjalnie zaprojektowany, aby usunąć błonki, która jest materiałem, który przyciąga zabarwienie wokół krawędzi forniru. Błona tworzy się z materiałów w ślinie, które są absorbowane na powierzchni zęba na krawędzi forniru. Prowadzi to do barwienia i początek tworzenia się płytek.

2 Szczotka tylnej części zębów wybielanie zębów pastą. Pasta do zębów może przenikać od tyłu i powodują wybielanie pod fornirem z przodu, jak również. Od licówki są zwykle przezroczyste, pojawią się one lżejsze, jak ząb pod nimi jest bielone.

3 Odwiedź kosmetycznych dentysty posiadania licówki profesjonalnie polerowane. Pozwoli to usunąć plamy i zapobiega tworzeniu się nowych.