adcov.com

Jak włączyć swój dom w domu opieki

Jak włączyć swój dom w domu opieki


Sto lat temu, "domów starców" były po prostu - domy, które mieści się w podeszłym wieku. Ludzie albo otworzyły swoje domy, aby wziąć w wieku podeszłym lub klientów w wybranych przypadkach, bogatych obdarzony ich dużych domów i dworów na fundamentach starszego zdrowotnej. Dni łatwe obracanie dom w willowej opieki biznesie nie ma. Obecnie istnieje wiele przepisów ponad pomocą żywych obiektów, które zawierają przepisów budowlanych, wymagań kadrowych i licencji. W zależności od domu, sąsiedztwie i państwa, to może nie być możliwe, aby przekształcić swój dom w domu opieki. Jeśli tak jest, być przygotowane do długiego procesu konwersji.

Instrukcje

Jak włączyć swój dom w domu opieki

1 Sprawdź strefowanie nieruchomości z Twojego miasta lub powiatu. Wspierana żywych są przedsiębiorstwa i nie może być dozwolone w strefach mieszkalnych. Jeśli gmina pozwala konwertować swój dom w biznesie, zapytać o procesie aplikacji dla lokalnego licencję.

2 Badania Twoje prawa państwa oraz przepisów dotyczących licencji obiektu salon wspomaganego. Większość państw miejscu wspierana licencji dzienny w dziale związanym z usług socjalnych zdrowia lub. W Teksasie, Departament of Aging i Niepełnosprawności Usługi nadzoruje wspomaga utrzymanie. W Kalifornii jest Departament Usług Socjalnych w stanie Waszyngton jest Departament Usług Socjalnych i Zdrowia.

3 Badanie przepisów o przestrzeni obiektu, wymogów strukturalnych i bezpieczeństwa i porównać je do domu. Zidentyfikować modyfikacje, remonty i instalacje trzeba będzie zgodne z przepisami.

4 Bezpieczne finansowanie wystarczające do zmiany fizyczne do domu, jak i na wynajem kliniczną i pomocniczy wymagane na mocy prawa państwowego. Załóżmy, że to zajmie co najmniej sześć miesięcy przed przychody budować tyle do progu rentowności. Jeśli choć jeden mieszkaniec, trzeba spełniać wymagania kadrowe państwowych - co może, aby firmy nieopłacalne na chwilę.

5 Wynajem wykonawcy z doświadczeniem w wspierana żywych obiektów, wykwalifikowanych pielęgniarstwa lub innych struktur opieki zdrowotnej. Pobierz kilka szacunki przed rozpoczęciem prac, które zmienią swój dom w licencjonowanym domu opieki. Skontaktować się z wykonawcą, jak i swojej gminy o wszelkich pozwoleń budowlanych, które mogą być potrzebne w pracy.

6 Zastosuj się do swojego stanu do uzyskania licencji w domu opieki. W zależności od stanu może trzeba przedstawić plany i biznes planu oprócz formularza zgłoszeniowego i opłat. Oczekiwać, że państwo zaplanować kontroli na miejscu tuż po złożenia wniosku. Kontrola będzie albo doprowadzić do listy zmian trzeba będzie wykonywać lub wydane pozwolenie.

7 wymagany lub umowa wynajem personelu, które zazwyczaj obejmują pielęgniarkę odwiedzającego określoną liczbę godzin w tygodniu. Członkowskie mają zwykle pracownicy wobec pacjenta wskaźników, które będą potrzebne do utrzymania jak przyjmować mieszkańców.