adcov.com

Jak włączyć ćwiczenia z diety dr Oza

Jak włączyć ćwiczenia z diety dr Oza


Na RealAge stronie, Dr Oz omawia kształtowanie się i odchudzanie w celu "budowania lepszego ciała".

Instrukcje

Są trzy fazy w tym planu ćwiczeń; Początkujący, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Ponadto, są rzeczy, na których musimy się skupić. Tworzą się 20 minut treningu, ćwiczenia i planowanie szacowania zdrowe menu.

1 Zacznij wyborze części ciała lub "grupy mięśni" do ćwiczeń.

2 Utwórz 20 minut treningu. Czasami może to być trudne, ale gdy używamy techniki RealAge za to, że okazuje się być zabawa! Czytać wykresy mięśni podanych przez dr Oz, i wyzwanie każdej grupy mięśni indywidualnie. On oferują opcje do pracy z każdej grupy mięśni, a można wybierać, które z nich są najlepsze dla Ciebie.

3 Korzystaj z prognozy ćwiczeń. Właściwie jest to sposób dla osób do wyboru produktów, które normalnie jeść i ćwiczenia, aby dowiedzieć się, że spali te kalorie. Chodzi o to, by otworzyć umysły do ​​opcji dostępnych w odniesieniu do jedzenia mądrzejszy i wykonywania, jak również. Jeśli spadniesz wagonu swojej diecie i jeść zbyt dużo, to pozwala się łatwo z powrotem na tor za pomocą ćwiczeń fizycznych, aby odpowiednio na nie reagować.

4 Jedz dobrze! poprzedzający wypracować zdrowe menu Planner jest coś, co trzeba będzie wchodzić w grę regularnie dla tych, którzy potrzebują, aby schudnąć po próbowałem wszystkiego.

5 Oblicz swój wzrost, wagę i rozmiar talii, jak poruszać się po programie. RealAge System 2-tygodni pracuje z "biologii tran, więc pragniesz mniej jedzenia, a organizm spala kalorie zamiast przechowywania ich," twierdzi Mehmet Oz, MD, współautor CIEBIE: na diecie.

6 Pobierz szybko wrócić na tor z ćwiczeń jeśli pominąć kilka dni. Należy pracować na diecie od 3 do 4 razy w tygodniu.

Wskazówki

  • Regularnie śledzić na realage.com zobaczyć swoją dietę postępy.
  • Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety i ćwiczeń plan.