adcov.com

Jak wiek i styl życia czynniki wpływają na koszty ubezpieczenia zdrowotnego

Nie myśl, że tylko dlatego, że są w niesamowitym zdrowia dla 66-latka i przestali palić, że ubezpieczyciel będzie spadać swoje stopy. Twój wiek i fakt, że nie palili w przeszłości, będzie mieć wpływ na ceny.

Starsi klienci

Wiek jest czynnikiem krytycznym dla ubezpieczycieli zdrowotnych, gdy stwierdzą składek. Założenie to jest, jesteś starszy tym bardziej prawdopodobne jest to, aby mieć kosztownych warunków, takich jak wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca czy choroby serca, a to z kolei, droższe jesteś ubezpieczyć.

Ciąża

Kobiety, które kupują indywidualne plany ubezpieczenia zdrowotnego oraz przedmioty ciąży i porodu pokrycie kosztów często jest wysoki.

"Większość indywidualne polityki będą miały ogromny odliczeniu, jeśli chodzi o macierzyństwo", powiedział Scott Leavitt Krajowego Stowarzyszenia Zdrowia ubezpieczyciela, według strony internetowej Bankrate. Odliczeniu jest czasem połowę kosztów opieki dla całej ciąży.

Lifestyle Czynniki

Takie czynniki jak palenie tytoniu i nadużywanie alkoholu podniesie koszty ubezpieczenia zdrowotnego z powodu wzrostu kosztów opieki zdrowotnej związanych z tymi warunkami. Jednak więcej czynników stylu życia wpływają stawki ubezpieczenia zdrowotnego nie tylko palenia i picia.

Życie siedzący tryb życia i nadwaga może kosztować, gdy przychodzi czas na zakup ubezpieczenia zdrowotnego. Brak ruchu i otyłość są znane współpracowników do wielu chorób.

Strona Insure.com ostrzega, że ​​"niebezpieczne hobby i zajęcia rekreacyjne takie jak skoki spadochronowe, wspinaczka" może również przyczynić się do kosztów ubezpieczenia zdrowotnego.

Wcześniej istniejących warunków

Wiek i stylu życia czynniki, w połączeniu z wcześniej istniejących warunków, może wykluczają możliwości zakupu ubezpieczenia zdrowotnego w ogóle, ponieważ wielu ubezpieczycieli odmówić pisać polityki dla tych z drogich warunkach. I, gdy ubezpieczenie oferowane jest, to często wygórowanych kosztów. Czasami, ubezpieczyciele oferują te z wcześniej istniejących warunków politycznych, które wykluczają pokrycie wcześniej istniejącego stanu, które mogą obniżyć koszt ubezpieczenia, ale w dłuższej perspektywie może być tak drogie.