adcov.com

Jak wiedzieć, kiedy wraca Depresja

Depresja to stan zdrowia psychicznego, które mogą przyczynić się do dramatycznych zmian w swoich emocji i spojrzenia na życie. Jeśli jesteś w depresji, może stracić zainteresowanie codziennych czynności, które wcześniej dokonanych jesteś zadowolony, a może nawet trudno funkcjonować tak jak zwykle. Depresja może nawet powodować objawy fizyczne lub spowodować wątpliwość swój powód do życia. Istnieją metody leczenia depresji, ale czasami to wraca, pomimo leczenia.

Instrukcje

Rozpoznać depresję

1 rozróżnić między niebieski i jest uczucie depresji. To normalne, że czujesz się w dół lub smutny od czasu do czasu, zwłaszcza, gdy nie możesz się pewnego rodzaju niepowodzenia lub utraty. Jeśli blues nie wydają się niech się po kilka dni minęło, ale depresja może być wraca.

2. Analiza, jak się czujesz o swoich codziennych zajęć. Jeśli zaczynasz tracić zainteresowanie rzeczy zwykle lubią, w tym płeć, może być po raz kolejny w kierunku depresji. Chociaż to normalne czuć niezainteresowani działalności od czasu do czasu, decydując już nie chcą uczestniczyć w działaniach na wszystkich lub przez większość czasu jest znak ostrzegawczy.

3 Oceń swoje nastroje. Jeśli czujesz się beznadziejna, rozdrażniony, niespokojny lub bezwartościowe dużo czasu, depresja może być powrotu. Podobnie decyzje trudności czyni, problemy z koncentracją i niewyjaśnione epizody płaczu może być objawy depresji.

4 Uwaga jakiekolwiek problemy związane ze snem. Spanie za dużo, problemy snu lub uczucie szczególnie zmęczony bez powodu może być objawem depresji.

5 Poszukaj jakichkolwiek objawów fizycznych. Depresja może towarzyszyć utrata masy ciała lub przyrost masy ciała, że ​​nie planują. Może także wystąpić niewyjaśnione dolegliwości fizyczne, takie jak bóle głowy lub bóle brzucha.

6. Uważaj na myśli samobójczych. Jeśli zaczniesz myśleć o samobójstwie, wziąć to jako znaczący znak wrócił depresja.

Wskazówki:

  • Jeśli czujesz się w dół i zastanawiając się, czy depresja powraca, sięgnąć po pomoc. Porozmawiaj z znajomego lub członka rodziny, lub skontaktuj się z lekarzem, zanim sytuacja się pogorszy.
  • Jeśli przyjmujesz leki przeciwdepresyjne i czujesz, że depresja powraca, skontaktuj się z lekarzem. Może być konieczne dostosowanie dawki lub zmiana leku.
  • Nie należy ignorować myśli samobójcze. Skontaktować się z lekarzem lub zdrowia psychicznego uwagę od razu.
  • Nie należy się wstydzić, że depresja lub oznacza, że ​​jesteś szalony. Depresja jest chorobą, która dotyka wielu ludzi każdego roku. Zgodnie z Mayo Clinic, jest jedną z najczęstszych dolegliwości.