adcov.com

Jak wiedzieć, kiedy do lekarza na niewyjaśnione bóle głowy

Jak wiedzieć, kiedy do lekarza na niewyjaśnione bóle głowy


Bóle głowy mogą odwrócić się od codziennej rutyny, sprawiają, że trudno, aby zrobić swoją pracę i mieć zabawę z wolnego czasu. Większość głowy są łagodne i można je łatwo potraktowano over-the-recepty. Aby wiedzieć, kiedy do lekarza na niewyjaśnione bóle głowy, będziemy chcieli oglądać ostrość, czas i rodzaj każdego ból głowy.

Instrukcje

Naucz się rozpoznawać niewyjaśnione bóle głowy można traktować w Domu

1 Rozważmy sposób Twój ból jest bolesny.

2 Uświadom sobie, kiedy ból jest jak szczelność całej głowie, jest to zwykle podstawowy (nie spowodowane przez choroby podstawowej), napięciowy ból głowy. Są one towarzyszyć ból w ramionach i szyi.

3 Bend przodu w talii, czy ból głowy ból wzrasta. Ból, który zwiększa kiedy zginać i że skupia w przedniej części głowy i twarzy jest prawdopodobne ze względu na wspólną zatok.

Wiedzieć, kiedy ból głowy Wymaga lekarskiej

4 Zobacz lekarza, szczególnie, kiedy nagle uderza gwałtowny ból głowy, zwłaszcza jeśli zwykle nie cierpią na bóle głowy.

5 Raport poważnie bolesne bóle głowy do lekarza, jeśli u pacjenta stwierdzono choroby nerek, gdyż jest to znak, że czynność nerek pogarsza się.

6 Idź do lekarza, gdy ból głowy towarzyszy napadów.

7 Prowadź dziennik ból głowy, aby pomóc określić, czy należy udać się do lekarza. Zanotuj datę, czas i okoliczności każdej głowy. Jeśli bóle głowy zwiększenie częstości i ciężkości, należy udać się do lekarza.

8 Uważaj na silny ból w uchu lub szczęki, który towarzyszy ból głowy. Może to być oznaką poważnych infekcji uszu lub zębów, który potrzebuje pomocy medycznej.

9 Raport objawy, takie jak nudności, nadwrażliwość na światło i wymioty do lekarza. W połączeniu z bólu głowy, są to objawy, które cierpią z powodu migreny.

Wskazówki

  • Wiem, że bóle głowy w czasie cyklu miesiączkowego są normalne i zazwyczaj nie powód do niepokoju.
  • Sprawdź leki etykiet, aby zobaczyć, czy bóle głowy są możliwe działanie niepożądane.
  • Zadzwoń do lekarza natychmiast, jeśli są w wieku powyżej 50 lat i doświadcza nowych głowy z bólu podczas żucia. Są to oznaki tętnicy skroniowej, co może spowodować utratę wzroku, jeśli nie jest leczone.
  • Jeśli Twoje dziecko ma niewyjaśnione bóle głowy częściej niż raz w miesiącu, należy zabrać dziecko do lekarza.
  • Nigdy nie podawać aspiryny dziecka do leczenia bólu głowy. Aspiryna może spowodować zespół Reye'a (który powoduje uszkodzenie mózgu) u dzieci.