adcov.com

Jak Weź dziecko do alergologa

Jak Weź dziecko do alergologa


Nikt nie jest za młody, żeby mieć alergię. Alergia może mieć wpływ na dzieci od momentu ich narodzin. Niestety, alergie mogą być trudne do rozpoznania i zdiagnozowania u dziecka, który jest zbyt młody, by porozmawiać. Jeżeli jest prawdopodobne, że Twoje dziecko ma alergię, może trzeba zabrać dziecko do alergologa, aby uzyskać odpowiedni plan diagnostyki i leczenia. Rozwiązanie to nie jest trudne, ale wymaga kilku kroków, aby znaleźć odpowiedniego alergologa i jak najlepiej z tej nominacji.

Instrukcje

1 Dyskusja do dziecka regularnego pediatry upewnić alergolog jest odpowiedni specjalista dla dziecka. Objawy, które mogą wskazywać na alergię może być także objawem innych schorzeń. Twój pediatra może ocenić sytuację dziecka i poinformować, jeśli alergia jest najbardziej prawdopodobna przyczyna.

2 zapytać pediatrę o skierowanie do alergologa, który traktuje dzieci i ma doświadczenie z nimi. Leczenie niemowląt różni się od leczenia dorosłych pacjentów, ponieważ dziecko nie może opisać swoje objawy i odczucia. Musisz odwiedzić alergologa z jednolitym tle w leczeniu dzieci.

3 Zadzwoń do biura alergologa, aby umówić się na dziecko. Jeśli zostałeś skierowany do popularnej specjalisty, może trzeba czekać kilka dni, a nawet tygodni, jeśli stan Twojego dziecka nie jest na tyle poważne, aby uzasadnić natychmiastowej uwagi. Dostarczają informacji ubezpieczeniowej i coś jeszcze wymagane.

4 Przygotuj się na wypełnienie formalności po przyjeździe w biurze alergologa jest z dzieckiem. Najprawdopodobniej będziesz musiał podać swoje karty ubezpieczenia i identyfikacji oraz wypełnić nowego profilu pacjenta dla dziecka. Być jak najbardziej szczegółowy, gdy udzielenie informacji na temat objawów i stanu dziecka.

5 Daj alergologa żadnych informacji, której potrzebuje, a ona bada dziecko, i zadać jej pytania, które przychodzą do głowy. Diagnozowania alergii jest czasem jak układania puzzli. Bądź przygotowany, aby zapewnić jak najwięcej elementów, jak to możliwe, ponieważ będziesz mówić do dziecka,

Wskazówki

  • Po zasięgnięciu skierowanie alergologa dla dziecka, należy rozważyć prosząc o pediatrii alergolog / immunolog. Lekarze, którzy wykonują ten tytuł mają specjalistyczne wykształcenie w astmie, alergii i immunologii. Jeśli pediatra nie może zapewnić skierowanie do jednego z tych lekarzy, skontaktuj się z najbliższym szpitalem dzieci.
  • Jeśli wprowadzą dziecko do alergologa i nie są wygodne z lekarzem, dostać drugą opinię. Po powierzeniu opieki dziecka do służby zdrowia, masz prawo czuć się dobrze o pracy z tym specjalistą. Jeśli tego nie zrobisz, nie ma powodu, by czuć się źle o znalezienie bardziej odpowiedniego alergologa dla dziecka.