adcov.com

Jak walczyć z Weight Gain Podczas Premenopauza

Jak walczyć z Weight Gain Podczas Premenopauza


Walcząc przyrost masy ciała w każdej chwili swojego życia może być trudne dla wielu osób, ale są pewne inne okresy w swoim życiu - jak premenopauza - kiedy może być wyjątkowo trudne. Premenopauza powoduje twoje ciało, aby rozpocząć zmiany, a hormony zaczynają się zmieniać. Możesz zacząć doświadczać zmiany w okresie, depresja, zmiany nastroju i uderzenia gorąca. Możesz także stać się niespokojny, zdenerwowany lub zaniepokojony. Może to doprowadzić do przejadania się lub skorzystać z tuczu żywności. Z metabolizmem zaczynają zwalniać wraz z wiekiem, to będzie bardzo łatwe do zakładania dodatkowego ciężaru i trudno go zdjąć ponownie. Poniższe kroki pomogą Ci uniknąć że przyrost masy ciała i czuć się zdrowo pośród menopauzy szaleństwa.

Instrukcje

1 Bądź świadomy swojego ciała i swoich uczuć. Przybiera na wadze w tym czasie w swoim życiu może być bardzo proste. Może to pozornie wkraść się na ciebie całą noc. Ważyć się raz w tygodniu, i obserwować zmiany w ogólnym nastroju i uczuć.

2 Wyjaśnij, co przechodzisz do męża i rodziny. Zapytaj o ich wsparcie. To nie pomaga, aby jeść zdrowo, jeśli tych wokół ciebie są jedzenia fast-food i fast food przed tobą.

3 Pozbądź się żywności, które są bogate w tłuszcze i węglowodany. Jest w porządku, aby mieć ucztę raz na jakiś czas, ale o wiele torby chipsów, ciastek i ciast po prostu służyć jako pokusę do świni zewnątrz.

4 Wypełnij swoje szafki i lodówkę z dobrych wyborów żywieniowych, takich jak dużą ilością świeżych lub mrożonych owoców i warzyw. Pamiętaj, że porcja mięsa powinna być o wielkości talii kart do gry. Trzymaj się z dala od żywności przetworzonej, białego pieczywa i makaronów. Zwróć uwagę na etykietach produktów dla porcji. Ziarna są doskonałym źródłem białka i mogą być spożywane zamiast mięsa.

5 Włączenie ćwiczenia lub program zajęć do swojej codziennej rutyny. Zwiedzanie jest doskonałym ćwiczeniem. Nawet tylko dziesięć minut każdego dnia będzie stanowić ogromną różnicę w sposobie, że wyglądasz i czujesz. Kiedy idziesz na zakupy, zaparkować dalej od drzwi niż zwykle. Centra handlowe są świetne miejsca do spacerów, a liczne centra otworzą swoje drzwi przed sklepach nawet otwarte.

Wskazówki

  • Wyrazić swoje uczucia do tych, których kochasz.
  • Nie bój się, aby uzyskać profesjonalną pomoc. Podczas szczególnie stresującym momencie takim jak ten, że to dobry pomysł, aby mieć kogoś, do kogo się zwrócić o pomoc.