adcov.com

Jak walczyć Menopauza Weight Gain

Jak przejść przez menopauzę, jeden z niefortunnych zmian może być przyrost masy ciała. W większości kobiet, dzieje się tak dlatego korpus zaczyna się obracać mięśni w tłuszcz, które nie palą, jak kalorii. Co gorsza, to przyrost masy ciała występuje zwykle w okolicy brzucha, które dodaje się do problemów zdrowotnych. Pomimo zmiany dzieje się w organizmie, można podjąć kroki w celu zminimalizowania skutków. Przestrzegając odpowiedniej diety i utrzymanie wykonywania rutynowych, można walczyć menopauzy przyrost masy ciała.

Instrukcje

1 Jedz tylko wtedy, gdy jesteś głodny. Wiele osób jeść z powodów innych niż głód, takich jak, gdy są znudzeni lub samotny. Aby temu zapobiec, należy zwrócić uwagę, gdy sięgasz po coś do jedzenia. Zadaj sobie pytanie, czy jesteś naprawdę głodny lub czy spełniają jakieś inne potrzeby. Jeśli to drugie, szukać czegoś innego do roboty.

2 Plan wykonywania rutynowych. Ćwiczenie spala kalorie, pomagając stracić lub utrzymać wagę. Jeśli stają się mniej aktywne, jak się starzeć, że brak ruchu będzie nasilać wzrost masy od menopauzy. Walka tłuszczu z regularnych ćwiczeń. Dodać tygodniowy plan, który zawiera ćwiczenia do swojego życia i trzymać się go.

3 Budowanie mięśni poprzez trening siłowy. Ponieważ organizm jest naturalnie traci niektóre z jego mięśnia, należy podjąć niezbędne kroki, aby budować mięśnie. Ćwiczenia w domu, który wykorzystuje pasma oporu może pomóc zwiększyć masę mięśniową. Możesz także użyć wideo treningu.

4 Śledź kalorii jeść i palić. Gdy nie płacisz ścisłą uwagę, można lekceważyć kalorii, które można jeść i przecenić kalorii, które spalamy. Śledzić za pomocą dziennika żywności. Zasobów internetowych, takich jak ten w Sparkpeople.com, może pomóc zaplanować posiłki i automatycznie liczyć kalorii w jedzeniu.

5 Spotkanie z profesjonalnym. Jeśli twoje wysiłki nie przynoszą korzyści, porozmawiać z osobistym trenerem, który specjalizuje się u kobiet przechodzących menopauzę. Ona może być w stanie zaoferować Ci porady, która jest specjalnie do Twoich potrzeb. Ona może również nauczyć się nowych ćwiczeń siłowo-budowlanych i sprawdzić formę, aby upewnić się, że robisz je w prawo.