adcov.com

Jak Wagi chemikalia swoje ciało poprzez Medycyny ortomolekularnej

Jak Wagi chemikalia swoje ciało poprzez Medycyny ortomolekularnej


Złe nawyki żywieniowe i wyczerpywanie się składników odżywczych w glebie, może oznaczać, że nasze ciała nie mają niezbędnych składników odżywczych, aby ułatwić normalne funkcje. Medycyna ortomolekularna próbuje przywrócić równowagę substancji chemicznych w naszym organizmie, przywracając naturalne związki chemiczne w organizmie w postaci przeciwutleniaczy, minerałów, lipotropes, błonnika i innych. Mówi się, że traktują wszystko od ukąszenia węża do schizofrenii.

Instrukcje

Kształcić się na temat Medycyny ortomolekularnej

1. Rozumiem, że ortomolekularnej lekarzy medycyny nie uważają ich pole będzie "medycyny alternatywnej", ale koniecznym uzupełnieniem innych praktyk medycznych. Takie poczucie, że lekarze medycyny ortomolekularna jest bezpieczne leczenie, podczas gdy kolejne badania są wykonywane na farmaceutyki handlowych, które zwykle mają niebezpieczne skutki uboczne.

2. Wiedz, że proces medycyny ortomolekularnej tylko próbuje poprawić równowagę chemicznych występujących naturalnie w organizmie przez dodanie lub odjęcie składników odżywczych. Nic obcego kiedykolwiek wprowadzony.

3. Dowiedz się, że medycyna ortomolekularna testowane po raz pierwszy w 1950 roku w leczeniu zaburzeń psychicznych. Później, w 1960, Linus Pauling przyjęła traktowania w zakresie psychiatrii. Uważał, że "odpowiednie cząsteczki w odpowiednich ilościach" były medycznie korzystne.

4 Dowiedz się więcej w Internecie na stronach internetowych, takich jak ortomolekularnej Medicine Online (patrz źródła poniżej).

Skontaktować się z lekarzem i Wagi Your Body

5 Znajdź ortomolekularne lekarz medycyny w Kolegium amerykańskiej awansu w witrynie Medicine, który pozwala na wyszukiwanie według specjalności (patrz źródła poniżej).

6 Porozmawiaj z wybranego lekarza, aby zobaczyć, czy ten zabieg jest dla Ciebie, a następnie skonfigurować plan żywieniowy, który może rozwiązać i przywrócić równowagę chemiczną organizmu.

7 Zrozumcie, że cały cel medycyny ortomolekularnej jest do skorygowania nierównowagi chemiczne do fizycznego i psychicznego dobra pacjenta. Przez poddawanych leczeniu z doświadczonego praktyka, będzie równowagi substancji chemicznych organizmu.

Wskazówki:

  • Koszt medycyny ortomolekularnej różni od leczenia otrzymał, ale na ogół pozostaje umiarkowanie cenach. Możesz być przepisane witaminy, insulinę lub lipotropes. Skontaktować się z lekarzem.
  • Wielu członków społeczności medycznej odrzucić wiele ustaleń zdrowotnych związanych z medycyną ortomolekularnej pomimo dużej ilości dowodów przeciwnych. Skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy ten zabieg jest właśnie dla Ciebie.
  • Odwiedź na pogotowie lub biura lekarza od razu, jeśli występują intensywne zawroty głowy i omdleń.
  • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek alternatywnej techniki medycznej, należy pamiętać, że wiele z nich nie zostało naukowo ocenione. Często jedynie ograniczone informacje na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności. Każdy stan i dyscyplina ma swoje własne zasady dotyczące sposobu alternatywnych lekarzy medycyny są licencjonowane. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić jednego, wybierz jeden licencjonowany przez uznaną organizację krajowego. Skonsultować się z lekarzem podstawowej i przechowywać lekarz poinformował o alternatywnej techniki medycznej można podejmować.