adcov.com

Jak w leczeniu otyłości z Zone Diet

Jak w leczeniu otyłości z Zone Diet


Według American College of Physicians, około 3 z 10 osób w Ameryce cierpi na otyłość. Dr Barry Sears sformułował Zone Diet do leczenia otyłości naturalnie z modyfikacji diety. Kroki, aby rozpocząć są proste. Jedyne wymagania, aby rozpocząć Strefę są płyty obiad, jedzenie, naczynia i woli, aby odnieść sukces. Dieta w leczeniu otyłości na całe życie, czy przestrzegane. Strona wyjaśnia dr Sears "Strefa diety szczegółowo, ale podstawy są bardzo proste.

Instrukcje

1 natychmiast rozpocząć leczenia otyłości przy diecie każdego posiłku Strefy i przekąski. Podzielić talerza na trzy równe części.

2 wypełnienia pierwszej części płytki z chudego źródła białka. Przykłady chudego białka obejmują tofu, ser o obniżonej zawartości tłuszczu, indyk, kurczak, wołowina, niskotłuszczowe i ryby. Ilość ta powinna być równa wielkości i grubości dłoni. Wszelkie dodatkowe białka będą przechowywane w tłuszczu w organizmie, według dr Barry Sears. Celem diety trick ciała do spalania nadmiaru tłuszczu, aby dostarczyć energię.

3 Wypełnij drugie miejsce na płytce z nonstarchy warzyw. Przykłady nonstarchy warzyw to kapusta, brokuły, kalafior, seler, sałata i szpinak. Warzywa mogą być gotowane lub surowe. Unikać warzyw bogatych w skrobię, takie jak marchew, kukurydza i ziemniaki z wyjątkiem bardzo niewielkich ilościach raz na jakiś czas. Nigdy nie pozwól, warzywa bogate w skrobię wynosić więcej niż 25 procent posiłku lub całkowitego węglowodanów na dzień.

4 Wypełnić ostatni fragment płyty z owoców i małej ilości orzechów lub oliwa z oliwek w celu zakończenia posiłku stref. Jabłka, pomarańcze, kiwi, gruszki, jagody i winogrona są doskonałym wyborem, że wszystkie stany Dr Sears nie powodują tyle wzrost poziomu insuliny, co innych owoców, takich jak banany czy rodzynki. Jego książki i na jego stronie internetowej mają wykazy korzystnych i niekorzystnych żywności dla każdej z trzech sekcji posiłku. Orzechy i olej są jednonienasycone tłuszcze, które są dobre tłuszcze.

5 przechowywać zgodnie z instrukcjami za podzielenie się z talerza na każdy posiłek i zjeść dwie przekąski dziennie. Przykładem przekąskę kromka Strefy jest 1,5 uncji sera, 6 migdałów i 15 winogron. Po tygodniu, otyły pacjent zacznie zauważać różnicę poziomów głodu i rozpocząć utraty wagi. Masa może się bardzo szybko w pierwszym, czy pacjent jest otyły powodu ograniczonej ilości kalorii. Jednakże utrata wagi zwykle będzie występować w ilości 1 do 2 kg. na tydzień.

Wskazówki

  • Czytaj Szybki start na stronie Zone Diet więcej informacji na temat leczenia otyłości z diety Zone. To jest wolny, aby zarejestrować się i korzystać z witryny.
  • Porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem diety, jeśli wziąć jakieś leki na receptę, over-the-counter leków, suplementów ziołowych. Według dr Sears i referencje pacjentów na stronie internetowej, dieta Strefa normalizuje wysokie ciśnienie krwi i poziom glukozy we krwi i powoduje spadek masy ciała. Jeśli pacjent przyjmuje leki ciśnienie krwi lub leki na cukrzycę, które mogą być niebezpieczne, jeśli nie jest to patrzył uważnie.