adcov.com

Jak w leczeniu ciężkich Diaper Rash

Jak w leczeniu ciężkich Diaper Rash

Pielucha wysypka jest wspólnym zakażenie skóry powodując czerwone, łuszczących się plam na skórze dziecka pod pieluchy. W ciężkich przypadkach może spowodować pęcherze i wypełnione ropą wrzody. Przyczyny pieluszkowe to brudne pieluchy pozostawione na zbyt długo, podrażnienia od pieluszek źle dopasowane lub detergentów, czy zmiany w diecie, które mogą powodować zmiany w stolcu. Chociaż pieluszkowe nie jest niebezpieczne, ciężkie przypadki powinny być traktowane poważnie. Upewnij się zająć każdą możliwą przyczynę wysypki więc dziecko może leczyć szybko.

Instrukcje

1 Zadzwoń do lekarza. Ostre pieluszkowe, lekarz może zdecydować o przepisaniu miejscowe przeciwgrzybicze lub sterydów krem ​​pomóc szybko usunąć infekcję. Nawet jeśli on nie myśli krem ​​recepty jest konieczne, może zaproponować wykorzystanie over-the-counter lekarstwo takie jak wazelina, aby pomóc utrzymać wilgoć z dala od skóry.

2 Należy poinformować lekarza o wszelkich zmianach w diecie, jak zmiany w stolcu dziecka są częstą przyczyną pieluszkowego zapalenia skóry. Zapytaj go polecić różne pokarmy natomiast wysypka jest uzdrowienie.

3 Zmień pieluszkę Twojego dziecka tak szybko, jak to jest zabrudzona. Pozostawiając brudną pieluchę na zbyt długo może istniejące wysypka gorzej. Upewnij się, że pieluszka jest czysty luźno, które pomogą cyrkulację powietrza i zmniejszyć podrażnienia spowodowane przez otarcia.

4 Czyste i suche Powierzchnia pieluchy całkowicie każdej zmianie pieluszki. Używaj miękkiej, czysty ręcznik, chusteczki i unikać alkoholu, który może spowodować dalsze podrażnienie.

5 Zmień detergentu. Jeśli używasz pieluch tkaniny, detergentu używasz może być drażniący skórę dziecka. Spróbuj łagodnego detergentu i zobaczyć, czy objawy ustąpią.

6 stop przy użyciu produktów do pielęgnacji skóry, takie jak płyny lub proszki, które mogą zawierać związki twoje dziecko ma alergię. Jeśli objawy ustąpią szybko, produkty te mogą być winowajcą.

7 dać dziecku nagi czas. Bez względu na to, jak czyste zachować dna dziecka, pieluchy jeszcze stworzyć ciepłe, wilgotne warunki pieluszkowe kwitnie. Szczególnie w ciężkich przypadkach, umożliwić tyle pieluchy-wolny czas, jak można tak skóra pozostaje włosów dłużej i ma szansę na wyleczenie .

Wskazówki

  • Jeśli używasz pieluch tkaniny, unikać środków zmiękczających do tkanin, które mogą powodować dalsze podrażnienia i przemyć je dodatkowe dwa lub trzy razy, aby upewnić się, że wszystkie mydła nie ma.
  • Używać pieluch bardzo chłonne zachować dna dziecka możliwie suche.
  • Nie używaj proszku talku, ponieważ może dostać się w płucach dziecka.
  • Nie stosować skrobię kukurydzianą, ponieważ może to pogorszyć zakażenia.