adcov.com

Jak Vary kalorii

Podczas liczenia kalorii od dawna ma swoje miejsce w programach utraty wagi, kalorii zmienności, znany również jako kalorii przesunięcia, wprowadziła nowy spin na tym starym trybie gotowości. Ponieważ organizm acclimates liczbie kalorii spożywamy, jeśli w dalszym ciągu spożywać tę samą liczbę kalorii każdego dnia, swoimi dopasowywania metabolizmu i masy ciała może Plateau. Jednak, zmieniając liczbę kalorii jeść każdego dnia może utrzymać metabolizm w szczytowej formie.

Instrukcje

1 Ustal, ile kalorii potrzebujesz każdego dnia, aby osiągnąć swoje cele, czy chcesz utrzymać wagę lub zmniejszyć go. Kalkulator kalorii online, jak tego znalezionego na stronie internetowej American Cancer Society może dokonać takich obliczeń stosunkowo łatwe.

2 Stwardnienie ten numer przez 7, więc wiesz ile kalorii należy jeść co tydzień. W przypadku korzystania z metody kalorii zmiany biegów, można utrzymać liczbę kalorii spożywają tygodniowo samej; po prostu różnią się swoją dzienną dawkę kalorii.

3 Wykres liczby kalorii należy spożywać dziennie, aby zaspokoić swój tygodniowy przydział kalorii. Najzdrowszym sposobem na to jest zmiana liczby kalorii można konsumować przez 100 do 200 kalorii dziennie. Na przykład, w pierwszym dniu, możesz jeść 2000 kalorii, drugi dzień 2100 kalorii i trzeci dzień 1900 kalorii.

4 Sprawdź swoje numery do upewnij się, że dzienne spożycie kalorii od Krok 3 dodaje się do tygodniowego przydziału można obliczonej w kroku 2.

5 Stick kalorii przydziału każdego dnia. Ponieważ nie jesteś różnym kalorii bardzo dużo, każdy kalorii można konsumować będzie różnica. Kiedy różne odżywcze w ten sposób, że to najprostszy planować i wiedzieć dokładnie, co będziesz jeść w ciągu każdego dnia.

Wskazówki

  • za pomocą licznika kalorii pomoże Ci uzyskać realistyczny obraz kalorii spożywają
  • Różnym odżywcze działa do utraty wagi tylko jeśli zdrowe odżywianie. Pamiętaj, aby podać obfite porcje owoców i warzyw dziennie dla najlepszych rezultatów. Uzupełnić swój kalorii przesunięcie z cardio i siłowego program ćwiczeń, aby promować utrata masy ciała i ogólnego stanu zdrowia.
  • Nie spadnie poniżej 1200 kalorii dziennie w przypadku korzystania z tej metody, albo organizm może reagować tak, jakby to z głodu - poprzez obniżenie metabolizmu.