adcov.com

Jak używać ziół do leczenia choroby wrzodowej

Jak używać ziół do leczenia choroby wrzodowej


Zioła były używane tradycyjnie od lat i medycznie leczenia objawy wrzód. Zioła nie są zatwierdzone przez FDA (Federal Drug Administration) w leczeniu objawów wrzodów, ale wiele ziół badano w badaniach klinicznych. Zioła są powszechnie spożywane przez herbaty, nalewki lub pigułki.

Instrukcje

Zbierz informacje na temat używania ziół leczyć wrzody

1 Odwiedź profesjonalny zielarza. Zielarz poprosi o swojej historii medycznej i rady was o odpowiednich ziół do podjęcia.

2 Czytaj książki "Zioła do poprawy trawienia" przez CJ Puotin. Ta książka zawiera 90-stronicowy list z ziół, które mogą być pomocne w leczeniu wrzodów na podstawie objawów.

3. Zapytaj lekarza o możliwych interakcjach z lekami ziół aktualnie przyjmujących. Na przykład, niektóre zioła czynią pigułki antykoncepcyjne nieskuteczne.

4 Uzyskaj porady od chińskiego lekarza medycyny ziołowej. Dowiedzieć się o potencjalnej przydatności ziół, takich jak Astragalus, Bupleurum i lukrecji.

Użyj Zioła leczyć wrzody

5 Użyj kota pazur kory i korzeni, aby zmniejszyć stan zapalny. Koci pazur był używany tradycyjnie przez rdzennych mieszkańców lasów deszczowych w leczeniu wrzodów i inne zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

6 Zrób berberys wykorzystać swoje alkaloidy berberyna. Berberyna alkaloidy znane zwalczania infekcji i bakterii wewnątrz przewodu pokarmowego.

7 Rozważmy dodatek żurawiny. Cranberry pomaga utrzymać układ w czystości i może pomóc zapobiegać wzrostowi H. pylori w bakterii powodujących choroby wrzodowej.

8 Wykorzystanie efektów deglycyrrhizinated lukrecji (DGL). DGL jest łagodzący, co oznacza, że ​​łagodzi i płaszcze przewodu pokarmowego w leczeniu stanu zapalnego i bólu wrzodów.

9 Spróbuj ziele wiązu. University of Maryland donosi, że śliski wiąz (czasami nazywane śliska kora wiązu) ma długą historię sukcesu klinicznego. Zioło to jest stosowane w leczeniu wrzody trawienne i zapalenia żołądkowe.

10 Relax układ trawienny i ciała z filiżanką herbaty rumianku. Rumianek jest stosowany w celu zmniejszenia wydzielania kwasu w żołądku i jest znany na relaksujący efekt.

Wskazówki:

  • Zrozumieć, że zioła mogą wchodzić w interakcje z lekami na receptę i może powodować działania niepożądane. Używać tylko zioła pod opieką zielarz i poinformować lekarza o ziołach, które biorą, gdy są przepisywane nowych leków.
  • Unikać pazur diabła ziół i zielonej herbaty. Zioła te mają potencjał, aby objawy wrzód gorzej.
  • Kobiety w ciąży powinny unikać wielu ziół powszechnie stosowane w leczeniu wrzodów. Zapytaj zielarza o względy bezpieczeństwa i czytać uważnie etykiety.