adcov.com

Jak używać przeciwko malarii leczyć Lupus

Jak używać przeciwko malarii leczyć Lupus


Lekarstwa przeciwko malarii zostały wprowadzone na rynek powszechnie w czasie II wojny światowej. Leki te okazały się być skuteczne w leczeniu tocznia, choroby autoimmunologiczne. Oprócz zapalenia przeciw malarii w leczeniu kilku objawów tocznia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z leków przeciw malarii w leczeniu tocznia.

Instrukcje

1 Użyj przeciw malarii zgodnie z zaleceniami lekarza. Leki te są zazwyczaj dostępne w formie tabletek i często muszą być podejmowane ze szklanką mleka. Płaszcze mleka żołądka i pomaga w leczeniu nudności od leków, chociaż biorąc leki z jedzeniem jest także opcja.

2 Poczekaj kilka tygodni odczuwać korzyści z leczenia. Przeciwmalaryczne leki potrzebują czasu, aby zbudować w systemie. Nie jest to typowy okres ładowania jednego do dwóch tygodni, podczas gdy twoje ciało dostosowuje się do medycyny.

3 Sprawdź, czy Twoje obrzęki idą w dół. Lekarstwa przeciwko malarii jakieś efekty podobne do leku przeciwzapalnego. Powinieneś być w stanie zauważyć, jeśli obrzęk stawów spowodowane przez toczeń zmniejszył się znacząco.

4 Uwaga, jeśli światło słoneczne powoduje objawy lupus pogorszeniu. Światło słoneczne jest wyzwalacz objawów tocznia wielu ludzi na środowisko. Lekarstwa przeciwko malarii pomaga chronić skórę przed światłem ultrafioletowym. Powinieneś być bardziej odporny na działanie promieni słonecznych po leczeniu tocznia z leków przeciw malarii.

5 Sprawdź, czy Twoje toczeń obrzęk zaostrzeń występują rzadziej. Przeciwmalaryczne blokują wytwarzanie niektórych przeciwciał. Komórki te są zwykle te, które atakują tkanki i narządy, jeśli masz toczeń. Leki przeciwmalaryczne powinny zapobiec częste zaostrzenia obrzęków toczniem.

6 Dowiedz się więcej na temat możliwości leczenia tocznia z przeciw malarii i innych leków na Lupus Foundation of America. Zobacz sekcję poniżej środki na link.

Wskazówki

  • Będzie prawdopodobnie być przepisywany tylko przeciw malarii, jeżeli wystąpiły skutki uboczne zwykłych leków przeciwzapalnych.
  • Jeśli nie widzisz wynik po trzech tygodniach leczenia tocznia z leków przeciw malarii, należy porozmawiać z lekarzem. Być może nadszedł czas, aby rozważyć inne zabiegi lub marek leków.
  • Porozmawiaj z lekarzem o jaki rodzaj leku przeciw malarii jest dla Ciebie najlepszy. Leki są w różnych mocach i mają różne składniki. Może być również kosztach pomiędzy producentów.
  • Zdawać sobie sprawę z możliwych skutków ubocznych swojego leku. Niektóre wspólne działania niepożądane to wysypka, nudności i bóle głowy. Jeśli wystąpi którykolwiek z nich, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
  • Masz egzamin oczu przed zażyciem tych leków i sześć miesięcy na leczenie. Zapewni to, że leki nie wpływa na wzrok, co jest rzadkie, ale ciężkie działanie niepożądane.