adcov.com

Jak używać pary w celu zmniejszenia ciśnienia Sinus

Jak używać pary w celu zmniejszenia ciśnienia Sinus


Chociaż istnieje wiele leków i zabiegów chirurgicznych dostępne do odciążenia zatok, są też proste domu środków, które mogą pomóc. Leczenie pary może zerwać przekrwienie błony śluzowej nosa i złagodzić swoje cierpienie, gdy spojrzeć na długoterminowe rozwiązanie w celu leczenia i łagodzenia infekcji zatok.

Instrukcje

Wykonaj podstawowe kroki działaniu pary

1 Wypełnij duży garnek lub czajnik wodą z kranu.

2 Doprowadzić wodę do wrzenia i zdjąć garnek z kuchenki.

3 Użyj duży ręcznik na pokrycie głowy i umieść ją na garnku z gorącą wodą. Ręcznik powinien zasłona się nad garnka, zatrzymując pary wewnątrz więc będzie rosnąć w kierunku twarzy.

4 Weź głęboki wdech, wciągając ciepłe, wilgotne powietrze aż do zatok, jak to możliwe. Oddychaj przez nos dla maksymalnej ulgi zatok.

5 Oddychaj głęboko przez 5 minut.

Wzbogać swoje doświadczenie obróbki parą

6 Pobierz profesjonalny łaźnię parową z klubu zdrowia lub spa. Chociaż te zabiegi są najczęściej używane, aby otworzyć pory skóry i relaks pomocy, będą równie skuteczne w leczeniu zatok.

7 Dodaj pachnącą mieszankę olejków eterycznych do leczenia pary. Szczypta eukaliptusa lub mięty pieprzowej może leczenie nawet bardziej satysfakcjonujące pary i skuteczne.

8 Wlać olejki eteryczne na gąbki i pozostawić ją pod prysznicem podczas kąpieli. Opary oleju będzie mieszać się z parą prysznicem, tworząc okrywającą działaniu pary.

9 Drop mieszanki suszonych ziół lub płatków kwiatów w obróbce parą wodną. Popularne zioła do leczenia zatok dyskomfort to szałwia, tymianek, rumianek, rozmaryn, oregano i sosna, jałowiec. Podczas gdy większość z tych ziół można kupić w Twojej okolicy sklep spożywczy, może być konieczne, aby odwiedzić specjalne zioła sklep.

Wskazówki:

  • Nie tylko można korzystać z leczenia pary pomocy, aby złagodzić presję zatok, ale może również pomóc w zapobieganiu rozwojowi bakterii zakaźnych.
  • Jeśli ciepło obróbce parą wodną jest zbyt intensywny, należy podnieść ręcznik wystarczająco długo, aby pęd chłodnego powietrza, aby wejść. Wznowić leczenie pary, jak tylko można to zrobić wygodnie.
  • Możesz używać oleje z obróbki parą w celu łagodzenia dolegliwości zatok łagodny przez cały dzień. Wystarczy umieścić odrobiną ziołowego oleju na tkanki lub chusteczkę i wdychać opary. To może pomóc złagodzić presję, aż będziesz w stanie zastosować pełną działaniu pary.