adcov.com

Jak używać kulek Medytacja

Jak używać kulek Medytacja


Medytacja jest aktem skupiając umysł podczas relaks ciała i utrzymanie ostrości jest kluczem do efektywnej medytacji. To może być trudne, zwłaszcza, jeśli twój poziom energii jest zbyt wysoki lub zbyt niski podczas medytacji. Korzystanie z koralików medytacyjnych, znany również jako "perełki mala", może pomóc osiągnąć spokojny, pouczające medytacji, pomagając utrzymać umysł na mantrze. Wielu ludzi praktykuje tę dyscyplinę do traktowania wszystkiego od stresu do bezsenności.

Instrukcje

Medytować Korzystanie Mala Beads

1 Badania przed rozpoczęciem. Internet zawiera wiele środków na wykorzystanie koralików medytacyjnych. Rozpocząć swoje badania na stronie internetowej Health & Yoga (patrz źródła poniżej).

2 Zmiana w wygodnym, luźną odzież.

3 Spokojnie, oddychaj rytmicznie i niech twój umysł wygaszony. Powtórz swoją mantrę, jeśli Twój styl medytacji sprzyja wykorzystuje jeden.

4 Trzymaj środek, palec pierścień i dziecka przeciwko dłoni, pozostawiając palec przedłużony. Pozwól kciukiem dotknąć środkowy palec.

5 Trzymaj swój różaniec z paciorkami medytacji wokół palców posiadanych przed dłoni. Nie używać palca wskazującego dotykać koraliki. Albo palec środkowy i palec serdeczny może być stosowany jako podstawowy kotwy, na którym jest zawieszony różaniec.

6 Pozwól kulki medytacja odpoczywać na kolanach lub na podłodze, w razie potrzeby, tak długo, jak nic nie będzie przeszkadzać ci z ruchu od obrzeża do obrzeża płynnie.

7 Zacznij od "Sumeru" lub zgrubienie na szczycie, na górze. Szczyt koralik jest łatwe do zidentyfikowania na różaniec z powodu jego rozszerzonej wielkości lub koloru.

8 Powtórz krok 7, aż ponownie osiągnie koralik szczyt. Nigdy nie przechodzić nad stopką szczycie i nie poddawać się. Jeśli chcesz nadal korzystać z kulek, aby medytować, przejść przez różaniec z perełek w przeciwnym kierunku, aż dojdziesz do Sumeru ponownie.

9 Poruszanie kulek, jeden po drugim, w czasie z remisem swojego oddechu lub powtarzania swojej mantry.

Wskazówki:

  • Koraliki medytacji są zazwyczaj tanie. Uniknąć zakupu kosztownych zestawów kulek. Będziesz mógł je znaleźć za mniej, jeśli rozejrzeć.
  • Niektórzy ludzie noszą korale medytacyjne wokół szyi, jak naszyjnik, w każdym czasie. Wierzą, że to pomaga utrzymać oświecone stany medytacyjne o każdej porze dnia.
  • Medytacja jest praktykowana w celu osiągnięcia czuwający spokój. To nie ma być substytutem profesjonalnej opieki. Jeśli jesteś leczony lub jest lekiem dla zdrowia psychicznego, należy porozmawiać z lekarzem przed zaprzestania jakiegokolwiek programu leczenia.
  • Szukają pomocy w nagłych wypadkach, jeśli występują ciężką depresję.