adcov.com

Jak używać HCG

HCG jest krótki dla ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej, hormonu naturalnie występującego w organizmie kobiety, który reguluje uwalnianie jajkiem podczas owulacji. Stosowany jest do leczenia różnych chorób, w tym niepłodności i niską liczbą plemników. Jest również stosowany na młodych chłopców, których jądra nie prawidłowo zstąpił. HCG jest podawana przez wstrzyknięcie do skóry i mięśni przez lekarza lub pielęgniarkę, ale może być również na własny wstrzykuje jeśli osoba ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby to zrobić. HCG jest dostępny w stanie wstępnie wymieszanej lub w postaci proszku i cieczy, które muszą być zmieszane razem przed wstrzyknięciem.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem o odpowiedniej dawce HCG. Ona powie ci, jak bardzo w użyciu i kiedy go używać.

2 Upewnij się, że Twój lekarz lub pielęgniarka się instrukcje jak mieszać HCG, oraz jak i gdzie go wstrzyknąć. Nie próbować samodzielnego wstrzykiwania, jeśli nie jesteś pewny jak używać strzykawki prawidłowo. W przeciwnym razie, mają lekarz lub pielęgniarka wykonywać wstrzyknięcia.

3 Zawsze używać nowej strzykawki podczas wstrzykiwania i wyrzucać zużyte igły w Sharps pojemnika lub worka zagrożenia biologicznego. Zwrócić się do lekarza w celu właściwego postępowania w przypadku pozbywania się zużytych igieł. Zazwyczaj można kupić pojemnik usuwania igły odporne na przebicie (pojemnik) w lokalnej aptece.

4 Informuj się z lekarzem, jeśli podejrzewasz, że jesteś w ciąży przy użyciu HCG. Nie stosować tego leku, jeśli pacjentka jest w ciąży lub planuje zajście w ciążę. Może powodować wady wrodzone u nienarodzonego dziecka.

5 zaplanować regularne wizyty u lekarza w celu monitorowania postępów, podczas gdy przy użyciu HCG. Wizyt w miesiącu są prawdopodobne.

Wskazówki

  • Ten lek może zwiększyć szanse ciąży mnogiej jak bliźniaki, trojaczki itd Store niezmieszanym HCG w temperaturze pokojowej; mieszanego HCG przechowywania w lodówce. Zużyć w ciągu 30 dni od mieszania. W przypadku pominięcia dawki, należy porozmawiać z lekarzem, aby uzyskać instrukcje dotyczące sposobu postępowania.
  • Przed użyciem HCG jeśli pielęgniarskiej skonsultować się z lekarzem. Nie stosować HCG, jeśli ma w nim cząstki lub jeśli stał się odbarwić. Skontaktuj się z lekarzem natychmiast, jeśli wziąć więcej niż zalecanej ilości HCG.