adcov.com

Jak uzyskać Żywienie Doradztwo przez Insurance Paid

Terapia może być odżywianie często elementem pomocnym w terapii medycznej, ale często nie jest objęta ubezpieczeniem. To może nie tylko poprawić stan zdrowia danej osoby, ale także może zaoszczędzić na kosztach opieki zdrowotnej. Według raportu Narodowej Akademii Nauk Instytut Medycyny (IOM), uzyskiwanie terapii żywieniowej jest opłacalny. Dietetycy mogą pomóc ludziom zarządzać warunki, takie jak wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, nerek i chorób serca i cukrzycy. Badanie przeprowadzone przez Departament Centrum Medycznego Weteranów w Long Beach w Kalifornii., Wykazały, że więcej niż połowa ludzi, którzy widzieli dietetyka tylko kilka razy obniżył poziom cholesterolu tak dużo, że nie są już potrzebne cholesterolu leki. Terapia odżywianie zapisany system opieki zdrowotnej około 60000 dolarów rocznie w kosztach leków na receptę. Według raportu IOM, leczenie odżywianie może oznaczać oszczędności rzędu milionów dolarów. Na przykład, jeśli Medicare beneficjentów z wysokim ciśnieniem krwi otrzymał terapię-odżywianie, kosztów opieki zdrowotnej w okresie pięciu lat, może być cięty według szacunkowych 52.000.000 dolarów dolarów. Oszczędności te mogą być zwiększone dla każdej terapii odżywianie choroba została zastosowana do. Autorzy raportu IOM stwierdził, że Medicare odżywianie powinno obejmować poradnictwo. Niestety, większość firm ubezpieczeniowych nie obejmują poradnictwo żywieniowe, ale, na szczęście, coraz więcej ubezpieczycieli są teraz widząc zalety widząc dietetyka (http://www.medicinenet.com/script/main/art.asp?articlekey=50695&amp ; pf = 3 & amp; strona = 1).

Instrukcje

Jak dostać się do żywienia UBEZPIECZENIA Doradztwa

1 Ubezpieczenie może być bardziej prawdopodobne, aby pokryć leczenie żywieniowe dla niektórych schorzeń, takich jak cukrzyca, otyłość, choroby niedokrwiennej serca lub wysokiego ciśnienia krwi, dla których dieta i modyfikacja leczenia jest uznawany za jeden z aspektów leczenia (Dr.Weil.com http: //www.drweil.com/drw/u/QAA400314/nutritional-konsultacje).

2 pierwsze wezwanie lub skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy można dostać skierowanie na dietetyka. Zwiększy to prawdopodobieństwo odżywianie terapia będzie objęta ubezpieczeniem.

3 rozmowy, w trybie online na stronie internetowej firmy ubezpieczeniowe lub napisz swój ubezpieczyciela, aby dowiedzieć się, co oni oferują na pokrycie żywieniu doradztwa. Niektóre firmy ubezpieczeniowe mogą go objąć w całości, a niektórzy oferują od 10 do 20 procent zniżki.

4 dobry zakład dla uzyskania razy żywieniowe objęte ubezpieczeniem jest zobaczyć wykwalifikowanego dietetyka. Możesz skontaktować się z usługą referencyjną sieci Nutrition Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyczne jest na (800) 366-1655 (w dni powszednie od 9 rano do 4 po południu, Central Standard Time) dla informacji kontaktowych dla dietetyków w swojej okolicy (http://www.medicinenet.com/ Skrypt / main / art.asp articlekey = 50695 & amp;? pf = 3 & amp; strona = 1).

5 Nawet jeśli ubezpieczyciel mówi polisa nie obejmuje poradnictwo dietetyczne, wysłać w dokumentacji i tak i zobaczyć co się dzieje. Jeśli masz pisemne skierowanie od lekarza do dietetyka, to kopię. To także list, podpisany zarówno przez dietetyka i lekarza, szczegółowo potrzebę medycznej leczenia.
W korespondencji odnoszą się do dietetyka wizyt jak "medycznej terapii żywieniowej" lub żywienia "zarządzania" lub "leczenie". Staraj się unikać doradztwo terminu, ponieważ nie zakłada konieczności medycznej.

6 Zamiast mówienia z regulacją, zapytaj swojego dietetyka, aby porozmawiać z dyrektorem medycznym planu zdrowia do rozważenia obejmujące poradnictwo żywieniowe, mówi Michele Mathieu, dyrektor Health Care Financing na Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyczne.

7 Podkreślić oszczędności w dolarach. Czy Twój dietetyk, lekarz lub oba szczegóły postęp zostałeś co i ile pieniędzy jest zapisywany w wyniku. Na przykład, w przypadku utraty masy ciała lub w stanie zmniejszyć lekarstw, to wyjaśnić nich. Dodaj do rzeczywistych dolarów, które zostały zapisane. Wiele firm ubezpieczeniowych wymagają, aby zobaczyć aktualne wyniki z dietetykiem wizyt zanim zaczną ich pokrycie. Mogą zacząć upoważniające je jeśli widzą dokonuje się postęp.

8 Bądź wytrwały. Nawet jeśli wniosek zostaje odrzucony, nadal składać je po każdej wizycie, zwłaszcza jeśli są coraz lepsze. Jeśli są trwałe jest bardziej prawdopodobne niż nie dostać. Nawet jeśli nie otrzymują ubezpieczenie, będzie co firma ubezpieczeniowa świadomość skuteczności żywienia, i każdy pozew, trzeba będzie oddać głos na ubezpieczenia dla terapii żywieniowej.