adcov.com

Jak uzyskać ubezpieczenie obejmujące Botox dla migreny dzienne

Botox jest skuteczny w leczeniu wielu pacjentów, którzy cierpią na migreny. Siedemdziesiąt pięć procent pacjentów w badaniu przeprowadzonych przez University of California doświadczonych ulgę migreny tak długo, jak sześć miesięcy po otrzymaniu zastrzyku Botox. Botox stosowany jest zazwyczaj w planowych zabiegów kosmetycznych często nie objętych ubezpieczeniem zdrowotnym. W przypadku preparatu Botox w leczeniu migreny bóle głowy, roszczenie ubezpieczenie zdrowotne jest możliwe.

Instrukcje

1 Uzyskaj od swojego lekarza prowadzącego konkretnej dokumentacji, stwierdzające, że Botox jest ona zalecana kuracji radzić sobie z migreny. Dokumentacja mówi, że najlepszym inne możliwe metody leczenia nie są odpowiednie do sytuacji, i zawiera szczegółowe informacje dotyczące tego, dlaczego te inne kursy nie są odpowiednie dla Twoich potrzeb medycznych.

2 przed poszukuje Dermatoskopia dla migreny skontaktować się z biurem zdrowotnych ubezpieczeń. Ponieważ Botox jest związane z planowych zabiegów, które nie są objęte ubezpieczeniem zdrowotnym, ważne jest, że można uzyskać wstępną zgodę na takie leczenie.

3 Zatwierdź dokumentację otrzymaną od lekarza dotyczące zalecanego cyklu leczenia do firmy ubezpieczeniowej.

4 Wniosek, że firma ubezpieczeniowa dostarczyć pisemną zgodę na Botox w leczeniu migrenowych bólów głowy.

Wskazówki

  • Nawet z wcześniejszej zgody na leczenie, firma ubezpieczeniowa może mieścić odwrócić kurs. Dlatego musisz być przygotowany na okres negocjacji z firmy ubezpieczeniowej, nawet po uzyskaniu wstępnej zgody na leczenie Botox. W przypadku procedury Botox w leczeniu migreny, twoim celem jest, aby wykazać, że ten kurs leczenia jest niezbędne z medycznego do leczenia rozpoznanego problemu zdrowotnego.