adcov.com

Jak uzyskać Rit z Fat Belly nie korzystając

Jak uzyskać Rit z Fat Belly nie korzystając


Jako osoby wiekiem i spadkiem metabolizmu, brzydki tłuszczu z brzucha zazwyczaj szybko zbudować. Osób z genetyczną predyspozycją do tycia wokół tułów są bardziej podatne na opakowanie na funtów. Nie czynienia z tym dodatkowego tłuszczu może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca, choroby serca, raka sutka, choroby pęcherzyka żółciowego, rak jelita grubego, wysokie ciśnienie krwi i zespołu metabolicznego, według Mayo Clinic. Można zmniejszyć tłuszczu z brzucha bez wysiłku, wykonując zdrową dietę i unikanie pokarmów tłustych-budowlanych.

Instrukcje

Pokarmy, których należy unikać

1 Posypać solą na jedzenie z umiarem. Nadmiar sodu sprawia, że ​​organizm zachowuje wody, tworząc puffy i nadęty wygląd w swoim środku.

2 Ogranicz węglowodany. Twoje ciało przechowuje żywność, takie jak bułeczki i chleby, jak paliwo do tworzenia kopii zapasowych, które mają być wykorzystane w czasie długotrwałego wysiłku fizycznego. Jednakże, jeśli nie spalić węglowodany, szybko zbudować w swoim brzuchu.

3 Wyeliminowanie smażonych potraw. Są to wysokiej zawartości tłuszczu i trawić powoli, dzięki czemu twoje ciało czuje się nadęty i ciężkie.

4 Wybierz napojów mądrze. Napoje o wysokiej kwasowości, takich jak kawa, alkohol, soki owocowe i napoje gazowane, może pogłębić swoją przewodu pokarmowego (GI) i powodować wzdęcia.

5 Unikaj towarów gazowych. Żywności, takich jak brokuły, rośliny strączkowe, kalafior, kapusta i cebula powodować gaz zgromadzić w swoim przewodzie pokarmowym.

Żywności do jedzenia

6 crack otworzyć jajko. Jaja są bogate w witaminę B12 i może zwiększyć swój metabolizm.

7 Trzymaj się chude mięso i ryby. Indyk, tuńczyk i łosoś są chude i niskie w tłuszcze nasycone. Ryby zawierają również kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które mogą promować bardziej płaski brzuch zmniejszając chemikaliów stresu.

8 Go green. Ciemne, zielone warzywa, takie jak szpinak, sałatę rzymską i rukolą, są bogate w błonnik i niskokaloryczne. Aby zmniejszyć dzienną dawkę kalorii i ograniczyć swój apetyt, jeść obfite sałatki przed każdym posiłkiem.

9 trochę zwariowany. Orzechy, takie jak migdały są sycące, przekąska o niskiej cal. Trzymać się niesolone rodzaju zapobiec żołądka wzdęcia.

10 Wybierz jagody. Owoce są bogate w błonnik i spełniać słodycze. Należy uważać, aby trzymać się z dala od produktów owocowych dodaje cukru, takich jak galaretki, soki i sorbety.

Nawyki w celu dostosowania

11 Ogranicz spożycie kalorii. Strony takie jak my-kalorii-counter.com (patrz źródła) może pomóc cel odchudzania ustawienia i śledzić wzorców konsumpcji. Zmniejszenie dziennego spożycia przez kilkaset kalorii ogolił upartego tłuszczu z brzucha.

12 Jedz 5:55 małych posiłków dziennie. To reguluje poziom cukru we krwi i zapobiec binge-jedzenia i przyrost masy ciała. Regularne odżywianie zwiększa swój metabolizm, co pomaga w brzuch tłuszczu palić.

13 Pij dużo wody. Często mózg myli pragnienie uczucia głodu, co może doprowadzić do jedzenia, kiedy organizm jest odwodniony. Wypłukać system z ośmiu 8-oz. szklanek wody dziennie.

14 Relax. Wysoki poziom hormonów stresu może zwiększać magazynowanie tłuszczu wokół boiska. Przyjęcie techniki relaksacyjne, takie jak joga czy medytacja, aby zapobiec wydzielanie hormonu stresu.