adcov.com

Jak uzyskać pomoc dla Vet To jest alkoholikiem

Weteranów służył w wojsku naszego narodu, ale niektóre powrót z ciężkich przypadkach zaburzenia stresu pourazowego i depresji. Niektórzy mogą zwrócić się do alkoholu, aby znieczulić się od rzeczywistości, niebezpieczną ucieczkę, która często prowadzi do alkoholizmu. Leczenie weterynarzy alkoholowych jest dostępny.

Instrukcje

1 Odwiedź US Department of Veteran Affairs stronie znaleźć centra medyczne i centra ambulatoryjne w pobliżu. Ośrodki te mogą łączyć się z lekarzem weterynarii z terapeutą, który specjalizuje się w zespole stresu pourazowego. Umówić się na wizytę do weterynarza z terapeutą lub doradcą dolotowego w Twoim regionie. Jeśli uważasz, że Twój weterynarz może oprzeć swoją pomoc, zachęcić go, aby to zrobić na własną rękę.

2 Podaj liczbę Departamentu Spraw Weteranów crisisline do weterynarza. Ta infolinia ma VA wyszkolonych doradców, którzy mogą udzielić porady, skierowania lub po prostu być pudło rezonansowe do wszelkich kwestii, czy weterynarz czuje, że nie może ujawnić innym. Podczas gdy weterynarz może odrzucić lub wyrzucić liczbę początkowo pozostawić kopię w swoim portfelu, w samochodzie lub na biurku w przypadku zmieni zdanie. Utrzymać liczbę przydatne jeśli kontaktów później z prośbą o pomoc.

3 Odwiedź stronę Anonimowych Alkoholików harmonogram spotkań AA w swojej okolicy. Wydrukować kalendarz, mapy lub arkusza kalkulacyjnego czasów i miejsc na spotkania i dać go do weterynarza. Nie naciskać go, aby przejść do spotkań, ale mam nadzieję, że on pójdzie, kiedy będzie gotowy. AA to potężne grupy wsparcia, które naukowcy znaleźli się ważnym składnikiem długotrwałej trzeźwości.

Wskazówki

  • Nadal żyć swoim życiem i nie pozwól działania alkoholika zakłócić życie. Zwrócić się o pomoc i doradztwo dla siebie, aby dowiedzieć się, jak najlepiej pomóc sobie oraz weterynarza.
  • Nie pozwalają picia alkoholika. Na przykład, jeśli zostanie skazany za jazdę po pijanemu, nie wpłacić za niego kaucję. On musi się nauczyć, że pójdzie do więzienia jest konsekwencją jazdy pijany.