adcov.com

Jak uzyskać Piasek z twego oka

Piasek w oczy może być bolesne doświadczenie, które może doprowadzić do zadrapania na oku (otarcia rogówki) lub zakażenia oczu. Wietrzny dzień lub incydent rzucanie piasku na plaży, może prowadzić do piasku w oczach, a właściwie udzielania pierwszej pomocy jest niezbędne w celu zminimalizowania szans na poważne uszkodzenia oczu lub infekcji. Kiedy obcy obiekt wpada do oka, obfite wyniki łzawienie. Właściwa pierwsza pomoc dla piasku w oku polega naśladując naturalny proces rozrywania przez płukanie chorego oka (oczu).

Instrukcje

1 Umyj ręce używając antybakteryjnego mydła. Czyszczenia wnętrza Pucharze oczu lub za pomocą zwykłego picia filiżankę antybakteryjne mydło. Przemyć bardzo dokładnie usunąć wszelkie ślady mydła.

2 Napełnić filiżankę oczu (lub picia filiżankę) na brzegi wodą o temperaturze pokojowej. Woda butelkowana jest idealne, jednak jeśli nie jest to możliwe, w celu umożliwienia uruchamiania zaczepów na minutę przed napełnieniem kubka (uniknąć stosując wodę zawierającą cząstki w wyniku siedzi rur przez dłuższy czas).

3 Umieść kubek wypełniony wodą na płaskiej powierzchni. Obniżyć swoje oblicze nad filiżanką, zanurzenie chorego oka do środka wody.

4 mgnieniu oka, podczas gdy jest zanurzony w wodzie w celu wypłukania cząstek piasku. To trwa zwykle od 10 do 20 sekund płukania, aby usunąć wszystkie cząsteczki piasku, ale można przepłukać oczy przez 15 minut.

5 monitorować w kierunku objawów infekcji oczu przez 48 godzin po usunięciu piasku z oczu. Za każdym razem, obcy obiekt jest w kontakcie z oczami, jest szansa, że ​​infekcja będzie się rozwijać. Objawy zakażenia obejmują zaczerwienienie, obrzęk, ból / dyskomfort i wydzielina z oka.