adcov.com

Jak uzyskać niestandardowy adres e-mail bez rejestracji domeny

Jak uzyskać niestandardowy adres e-mail bez rejestracji domeny

Adresy e-mail niestandardowe są oznacza uznanie. Jeśli Specjaliści posiadają adres e-mail w domenie niestandardowej dostosowanych do ich zawodu niż Google lub Yahoo, będzie nie tylko mają dobre pierwsze wrażenie, ale także odzwierciedla to, co robią. Niestandardowe wiadomości e-mail adresy mogą być używane na ich własnych, jak również podłączony do istniejącego konta e-mail. Wiadomości wysłane na adres e-mail domeny niestandardowy mogą zostać przekazane do istniejącego konta e-mail, jeśli potrzebne.

Instrukcje

• Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do poczta elektroniczna.

• Zlokalizować główne menu. Znajdź tekst powyżej paska nawigacji, że brzmi: "chcesz darmowe konto?" Kliknij przycisk "Zarejestruj się teraz".

• Wypełnić formularz wszystkie wymagane informacje. Wybór domeny niestandardowej wymagane w drop niedziałający listy po polu Nazwa użytkownika.

• Po zakończeniu formularza, kliknij przycisk "Utwórz konto" na dole strony. Opcjonalne oferty dla mail.com użytkowników są zaznaczone domyślnie (tuż nad przycisk "Załóż konto") i mogą być odznaczone, aby nie otrzymywać oferty.

• Zdecydować, czy chcesz usług premium add-on dla kont mail.com. Podstawowe mail.com kont poczty e-mail są bezpłatne do tworzenia i używania. Zapisz informacje o Twoim koncie w bezpieczne miejsce. Zaloguj się na konto poprzez link podany na stronie.