adcov.com

Jak uzyskać Moje VA Medical wydatków Formularz Sporządzono Szybciej

Jak uzyskać Moje VA Medical wydatków Formularz Sporządzono Szybciej


Weterani, którzy otrzymują opiekę w szpitalu Veterans Affairs może wypełnić formularz medyczny Kosztorys aby zachować prawo do opieki i zmniejszenia dopłat. Wszystkie płatności za opiekę medyczną dla Ciebie lub Twojej rodziny powinny być wymienione na ten temat; płatności te będą odliczane od dochodu określonych przez VA. Jeśli ta forma jest wymagana dla Ciebie, to musi być złożone do VA raz w roku.

Instrukcje

Jak uzyskać VA Medical wydatków Formularz Sporządzono Szybciej

1 Pobierz kopię koszt Medical Report Form lokalnym VA.

2 Wypełnij swoje dane osobowe w formularzu.

3 Kontakt wszyscy dostawcy medycznych, które Ty lub Twoja rodzina zostały wykorzystane w ubiegłym roku. Obejmuje to lekarzy rodzinnych, okulisty, dentysty lub wizyt pogotowie. Wszelkie opieki zdrowotnej, że Ty lub Twoja rodzina miała w ostatnim roku może być liczony na Medycznego Kosztorys jeśli zapłacił za te wydatki z własnej kieszeni.

4 Skontaktuj się z dostawcą ubezpieczeń jeśli dotyczy. Wszelkie pieniądze, które zapłacili za polisy ubezpieczeniowej, co płaci, odliczeniami i premie mogą być uwzględnione w raporcie.

5 Zapytaj o szczegółowy wykaz wszystkich wizyt Ciebie i Twojej rodziny do wszystkich dostawców usług medycznych w ostatnim roku. To zapewni Państwu łatwy przewodnik dla wszystkich kosztów za okres czasu.

6 Wypełnij część piąta swojego Medycznej raport wydatków z tych informacji w polach. Pamiętaj, aby podać wszystkie informacje, które otrzymaliśmy.

7 podpisu i daty formularz.

8 Dostarczyć formularz do Urzędu dolotowego w lokalnym szpitalu VA. To znacznie przyspieszyć ten proces, jako forma nie musi przejść przez obu systemów Postal Service oraz Veterans Affairs.