adcov.com

Jak uzyskać kapsułka endoskopia Test dla choroby Leśniowskiego-Crohna

Jak uzyskać kapsułka endoskopia Test dla choroby Leśniowskiego-Crohna


Pacjentów, którzy mają problemy z tradycyjnych badań diagnostycznych może potrzebujesz, aby endoskopii kapsułki w celu potwierdzenia diagnozy. Procedura polega na połykaniu małą kapsułkę zawierającą aparat. Aparat wykonuje zdjęcia z jelita, które są przekazywane do rejestratora noszonego przez pacjenta. Po badaniu, wyniki są analizowane w taki sposób, aby zidentyfikować i ułatwić tworzenie plan leczenia choroby Crohna.

Instrukcje

Badania Kapsułka endoskopowa w leczeniu choroby Crohna

1 Mów do gastroenterologa, czy jesteś dobrym kandydatem do procedury wideo kapsułki endoskopowej. Pacjenci, u których zwężenie lub niedrożność jelit ryzyka możliwość posiadania kapsułkę utknąć. Może to przeszkoda gorzej i unieważnić wyniki testu. Dodatkowo, jest możliwe, że pacjenci z implantów sercowych może wystąpić zakłócenia elektryczne pomiędzy aparatem i ich rozruszników serca.

2 Skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową, aby zobaczyć, czy będą one pokrycie kosztów tego postępowania. Trzeba będzie uzyskać pozwolenie na wstępne procedury. Kapsułka video endoskopii jest drogie i cięcia krawędzi, że procedura kilka firm ubezpieczeniowych zwróci jeśli jest tańsze i porównywalne testy dostępne.

3 Przeglądaj inne opcje finansowania na badania, jeśli firma ubezpieczeniowa nie obejmuje go. Sprawdź, czy lekarz lub przychodnia ma plan płatności, fundusz dla takich sytuacji lub czy istnieje badanie naukowe, w których możesz wziąć udział.

Przygotowanie do endoskopii Otrzymuj Capsule

4 umówić się na badania i umówić się dostępne dla około 12 godzin. Przynieść znajomego lub członka rodziny, z tobą do pierwotnego powołania (kiedy połknąć kapsułkę obrazowania), jak może pojawić sedacji i nie być w stanie prowadzić.

5 przerywać przyjmowania żadnych witamin zawierających żelazo tydzień przed procedurą i rozpocząć dietę płynną dzień przed badaniem. Możesz spożywać czarną herbatę i kawę, rosół, jasne soki i żelatynę (oprócz czerwonej). Po północy nie należy nic jeść ani pić w ogóle.

6 Przynieś jakieś leki zrobionych rano z Tobą na wizytę. Będziesz mógł wziąć je kilka godzin po połknąć kapsułkę.

Pobierz kapsułka endoskopia do badania choroby Crohna

7 Przyjazd w laboratorium i wypełnić wszelkie niezbędne formalności. Przynieś zezwolenia ubezpieczeniową z Ciebie, jeśli masz.

8 połknąć kapsułkę i niech personel medyczny podłączyć czujniki na brzuchu. Będziesz nosić słuchawkę (rejestrator danych) oraz akumulator w pasie przez następne 8 godzin.

9 Zostaw centrum medyczne i czekać 2 godziny przed spożyciem czegokolwiek. Po tym czasie może masz jakieś jasne cieczy, a po 4 godzinach można zjeść lekki posiłek.

10 Powrót do centrum medycznego 8 godzin po spożyciu kapsułki mieć rejestrator danych i czujniki usunięte. Kapsułka jest jednorazowego użytku i zostaną wydalone w wypróżnienia w ciągu najbliższych dni lub tak. Pozwolić lekarzowi, jeżeli kapsułka nie minął, a w wyjątkowych przypadkach może trzeba usunąć w inny sposób.

Wskazówki

  • Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza o jaki rodzaj działalności można zrobić, gdy kapsułka jest zapisu informacji.
  • Bądź ostrożny, aby nie uderzyć w rzeczy lub dokonać gwałtownych ruchów. Odbiornik jest mini-komputer, który może być łatwo uszkodzona.