adcov.com

Jak uzyskać Grzybica?

Jak uzyskać Grzybica?

Definicja Grzybica

Grzybica jest zakażeniem grzybiczym znajdują się na skórze, pierwotnie Uważa się, że spowodowane przez robaki. Łacińska nazwa dla niego jest "grzybica". To jest najczęściej znaleźć w wilgotnych, spoconych częściach ciała, pojawiające się na skórze głowy, stóp, pachwin i innych obszarach skóry ciała.

Objawy Grzybica

Grzybica jest bardzo swędząca. Wykwity skórne mogą stać się zagęszczonej, łuszcząca się i czerwony. W przypadku stwierdzenia zakażenia grzybicy na skórze głowy lub w innym obszarze, włosy, łysiny może rozwinąć. Miejsca są zwykle obrączkowane lub okrągły kształt, ze zdrowym wyglądzie skóry, w centrum, z innego powodu dla nazwy. Wizyty u lekarza w diagnostyce, jeżeli objawy utrzymują się ponad 2 tygodnie.

Przekazywanie Grzybica przez ludzi

Grzyb mieszka na skórze, tak, grzybica jest najczęściej przesyłane poprzez bezpośredni kontakt ze skórą. Jednakże, może być także przesyłana przez dotknięcie zanieczyszczone powierzchnie, takie jak podpaski, pościel i ubrania. To również od czasu do czasu został przeniesiony w prysznice i baseny.

Przekazywanie Grzybica przez zwierzęta

Niektóre zwierzęta mogą również rozwijać infekcji grzybicy. Koty i psy mogą przenosić grzyba do ludzi poprzez kontakt fizyczny. Jest także rozprzestrzeniać się na ludzi przez fretek i królików lub zwierząt, takich jak trzoda chlewna, krowy i konie.

Zapobieganie Grzybica

Unikać constrictive ubrania, które mogą powodować pocenie się, takie jak rajstopy i majtki. Nie udostępniaj ubrania lub ręczniki z zakażonych osób. Należy unikać kontaktu z zakażonymi zwierzętami.