adcov.com

Jak uzyskać energię z powrotem po rano Run

Jak uzyskać energię z powrotem po rano Run


Jeśli masz ochotę wrócić do łóżka po biegu rano, najprawdopodobniej winowajcą jest niewłaściwe odzysku. Bieg rano powinien opuścić czujesz się pobudzony na cały dzień, nie czując się jak twój wewnętrzny zbiornik gazu jest pusty. To jest bardzo ważne dla biegaczy, aby zatankować i uzupełnienia utraconych płynów z pocenie podczas pracy w celu utrzymania zdrowego i napięciem mięśni i, aby uniknąć obrażeń.

Instrukcje

1 uzupełnić utracone płyny bezpośrednio po biegu. Pić tyle płynów, aby zastąpić te utracone z potem podczas biegu. Dobry wybór to woda, mleko czekoladowe lub napoje sportowe.

2 Jedz śniadanie w postaci węglowodanów i białka. W ciągu 30 minut po zatrzymaniu działa, spożywać 3 g węglowodanów na każdy 1 gram białka spożywane. Według Centrum Hershey Zdrowia i Żywienia, dodając białko do wykonywania po posiłku w optymalnym stosunku 3: 1 umożliwi szybszą wymianę glikogenu.

3 zreorganizować swój Nocna rutynę. Jeść tyle węglowodanów, w noc przed porannym biegu do góry się zapasy glikogenu mięśniowego. Uzyskaj godzin lub więcej snu przed biegu. Może to wymagać się do łóżka wcześniej lub co Twój rano uruchomić później.

4 pić kawy lub herbaty wraz z wybiegu posiłku. Magazyn "Runner World" donosi, że picie napojów zawierających kofeinę a prędkość wykonywania górę po wymianie glikogenu.

Wskazówki

  • 2006 artykuł z magazynu "Runners World" wyjaśnia, jak obliczyć, ile trzeba wypić, aby zastąpić utracone płyny poprzez pocenie się. Po pierwsze, twój post uruchomić odjąć ciężar nago, z pre wagi wykonywania nagie i konwertować funtów utracone na uncje. Następnie dodać ilość płynów pili podczas biegu. Musisz pić więcej w gorące letnie dni niż w chłodne dni.
  • W niektórych przypadkach niedoboru mineralnych (takich jak żelazo) może być przyczyną powysiłkowym senność. Proste badanie krwi od lekarza sprawdzi, czy nie masz żadnych braków mineralnych.