adcov.com

Jak uzyskać Dieta makrobiotyczna Recipes

Teraz, gdy już zdecydował się przyjąć makrobiotyczne sposób odżywiania, musisz nauczyć się, jak przygotować posiłki. Dieta makrobiotyczna wymaga nie tylko niektórych składników, ale także pewne sposoby ich gotować. Jeśli nie masz doświadczenia z kuchni makrobiotycznej, nie martw się. Daj się dobrze bawić podczas nauki. Skupienie się na nową przygodę jesteś rozpoczęciem, a nie żywności nie powinien jeść. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, gdzie znaleźć najlepsze makrobiotyczne recepty.

Instrukcje

Jak uzyskać Dieta makrobiotyczna Recipes

1 Przerzucać makrobiotycznych kucharskie w lokalnym sklepie spożywczym, zanim naturalny dokonać makrobiotyczne posiłek. Spójrz tam, a nie w księgarni łańcuch. Naturalne sklep spożywczy będzie photography książki popularne z makrobiotycznej społeczności. Zapoznaj się z rodzajami składników, które mają tendencję, aby przejść wraz z recepturami. Również zwrócić uwagę na naczynia może trzeba kupić. Makrobiotyczne jedzenie łączy żywności, które mają pięć różnych smaków, Prawie niespodzianka, słodki, ostry, słony i kwaśny. Smaki te są również opisane odpowiednio przez pięć następujących elementów: ognia, ziemi, metalu, wody i drzewa. "Czerwony" gorzkie pokarmy, takie jak zielony, jarmuż i wpływa na serce i jelito cienkie. Słodkie pokarmy "Ziemia", jak squash wpływa na śledzionę i żołądek. Ostry "metal" żywności, takich jak czosnek wpływa na płuca i jelito grube. Słona "woda" żywności, takich jak wodorostów wpływa na nerki i pęcherz. Sour "drzewo" żywności, takich jak cytryny wpływa na wątrobę i pęcherzyk żółciowy.

2 Porozmawiaj z kimś, kto już gotowania makrobiotyczne. Zapytaj ją, czy go o radę, w jaki sposób należy przygotować kuchnię. Jeśli nie znam nikogo osobiście, dołączyć do forum makrobiotyczne jedzenie jak ten gospodarzem Cybermacro. Nie tylko można znaleźć wsparcie będzie potrzebne na Cybermacro, możesz spróbować receptur zamieszczonych na ich "Zdrowe Konkurencji Makrobiotycznej przepisu." (Znajdź link w poniższych zasobów).

3 Spróbuj recepty w Internecie przed dokonaniem inwestycji w książkach kucharskich, takich jak te na stronie Eden Foods. Wymienia się w nim nie tylko kalorii, tłuszczu, białka i węglowodanów, ale także przygotowanie i gotować razy. (Znajdź link w poniższych zasobów).

4 Wybierz książkę kucharską, która wykorzystuje żywności masz już pewne doświadczenie w tworzeniu. Take małe kroki do makrobiotycznej jedzenia. Dwie dobre książki zaczynające się Edward i Wendy Esko jest "Macrobiotic Gotowanie dla każdego" i "Aveline Kushi Kompletna Gotowania Makrobiotycznej Przewodnik."

Wskazówki

  • Bądź kreatywny! Po próbował przepis, zastąpić jeden lub więcej swoich warzyw dla innych lubisz.