adcov.com

Jak uzyskać Cienki Szybkie

Jak uzyskać Cienki Szybkie


Łatwe do naśladowania kroki, jak uzyskać cienką szybko.

Instrukcje

1 Uruchom utraty funta dziennie, unikając wysokiej zawartości tłuszczu, cukru i wysokiej żywności wysokiej węglowodanów. Oznacza to, że nie ciasteczka, ciasta, lody, chipsy, słodycze, alkohol, nie fast food, a wszystkie inne pokarmy, które znasz są złe dla Ciebie. To jest, gdy oddanie do utraty wagi zaczyna.

2 Kontroluj wielkości porcji. Jedz małe porcje zdrowej żywności, które są bogate w białko. Trzy posiłki dziennie i przekąski tylko gdy nie możesz odsłonić brzuch warczy i ból już. Jedz między 900 (najmniej) -1200 (większości) kalorii dziennie. Zasadniczo, niskotłuszczowa, niskowęglowodanowa, niskokaloryczne diety.

3 Zdrowe przekąski między posiłkami. Uncji (garść) migdałów, naturalne laski selera (2 lub 3), bez cukru pudding galaretki, lub kawałek świeżego owocu. Ograniczyć owoce do nie więcej niż dwóch porcji dziennie.

4 Na przykład, opcje śniadania - aby trzepak jajko lub jaj białe omlety jak najgorsze jaja jest żółtko. Mała porcja płatków owsianych, kawałek świeżego owocu, jogurt. Zdrowy posiłek na rozpoczęcie dnia.

5 lunch i kolację opcje - tuńczyk i kilka krakersy, gładkie piersi kurczaka z grilla, ryby z grilla, sałatka z grillowanym mięsem w nim lub przez siebie opatrunkiem beztłuszczowej, gotowane na parze warzywa z umiarem, a zwykły ziemniak. Cokolwiek wiesz jest zdrowe jeść, ale należy pamiętać, że porcje są kluczem. Posiłki powinny być tylko kilka rozmiarów za wszystko z wyjątkiem sałatki i mięsa (dwie garści jest akceptowana).

6 Oprócz tego należy wykonywać codziennie przez co najmniej 30 minut. Ćwiczenia cardio (bieg, jogging, spacer przez 20 minut) i innych przez co najmniej 10 minut. Wymieszać go, ale czy cardio codziennie. Pewnego dnia zrobić cardio i brzuszków lub siedzieć UPS. Obok zrobić cardio i pompek. Cardio i rzuca. Tak długo, jak masz serca do tego jest celem.

7 pobyt uwodniony pijąc dużo wody i dodatek z wielu witamin podczas diety.

Wskazówki:

  • wykonaj to i oglądać waga spaść
  • Zawsze skonsultuj się z lekarzem opieki zdrowotnej przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety planu