adcov.com

Jak uzyskać Cienki Podoba Ci się Kate Moss

Jak uzyskać Cienki Podoba Ci się Kate Moss


Jeśli masz naturalnie małą klatkę, to może warto rozważyć uzyskanie cienkie jak Kate Moss. Jej waif jak wygląda przyznały jej dostęp do niektórych z najbardziej rozchwytywanych umów modelowania. Pozostać tak małe, model musi uważnie obserwować, co je.

Instrukcje

1 Przestań jeść tłustych potraw. Mimo, że Kate Moss jest naturalnie bardzo cienka, przez długi czas będzie ona jeść tłustych i smażonych potraw. Jej dieta zaczął brać za przejazd na jej skórze, a ona zdecydowała się jeść zdrowsze.

2 Jedz małe i zdrowe śniadanie. Ostatnio Kate Moss próbował powołać się na to, co nazywa "ożywiania dieta", aby zachować jej model patrzy. Na tej diecie, ona zjada owoc, jogurt z probiotykami i cały kawałek ziarna tosty na śniadanie.

3 Trzymaj się oprzeć wybór białka na lunch i kolację. Aby uzyskać cienkie jak Kate Moss, trzeba wyciąć tłustych i smażonych potraw, jak swoich przystawek. Zamiast jeść, grillowany kurczak i ryba na obiad i kolację.

4 Towarzyszyć posiłki z dużą ilością warzyw. Czuć się pełny i zadowolony z posiłku, Kate Moss zjada duże porcje warzyw z każdym posiłkiem.

5 Snack na koktajle smoothie. Mieszają koktajle owocowe zamiast słodkich słodyczy dla opcji przekąsek.

Wskazówki

  • Należy unikać drastycznych diet jako sposób na cienkie jak Kate Moss. Wygląda Kate cierpiała, kiedy próbowała diety awariach lub jedliśmy w dziwnych godzinach, w swoim dawnym stylu życia ciężko imprezowania.
  • Nie należy zmieniać swoje nawyki żywieniowe, aby stracić na wadze, aż najpierw skonsultować się z lekarzem.