adcov.com

Jak uziemić i Centrum się z medytacji

Jak uziemić i Centrum się z medytacji


"Uziemienie i centrowania" jest techniką medytacji i wizualizacji, które pozwala skupić się na sobie i przedstawić się cała i świadomy, szczególnie w okresach stresu i zmartwień, kiedy umysł może zostać łatwo się rozprasza. Choć może to zająć trochę czasu do opanowania, za pomocą medytacji, by stać się uziemione i skoncentrowany jest stosunkowo łatwy do nauczenia i pomoże Ci nauczyć się żyć w obecnej chwili tak, że można zwrócić w trudnych sytuacjach ze spokojem, skoncentrowany i zrównoważony umysł.

Instrukcje

Skupiając się na Oddychanie stać Centered

1 Usiądź wygodnie na podłodze, w cichym miejscu, ze skrzyżowanymi nogami, z prostym kręgosłupem i rękami opartymi na kolanach. Możesz usiąść na krześle z prostym oparciem, jeśli wolisz.

2 Dostosuj pozycję, dzięki czemu są zrównoważone na kości pośladków, utrzymując plecy tak prosto jak to możliwe, że można poczuć podłogę pod tobą.

3 Zamknij oczy. Weź głęboki oddech i niech go całkowicie. Kontynuuj ten wdech i wydech, skupiając swoją uwagę na dźwięku i ruchu oddychaniu.

4 Obserwuj ruch żeber podczas wdechu i wydechu, a także naturalne rozszerzanie się i kurczenie mięśni w organizmie.

5 Trzymaj koncentrując się na oddechu, który powinien stać się wolniej, jak się bardziej zrelaksowany, dzięki czemu swój umysł, aby zacząć czuć się spokojny i zrównoważony.

6 Pozwól sobie na powrót z medytacji stopniowo. Powoli otwórz oczy tylko wtedy, gdy jesteś gotowy, biorąc w pokoju trochę w czasie.

7 Kojarzenie hasła, wyrażenia lub obraz z tym uziemieniem, skupione państwa. Z biegiem czasu, myśląc o tym zdjęciu lub śpiewanie to słowo w kółko jak mantrę pozwoli Ci powrócić do tego stanu szybciej w czasie stresu.

Wizualizacja Ćwiczenie

8 Wyobraź sobie oddech dotarcia do podłogi, jak drzewo sięgające korzeniami w ziemi. Obraz drzewa jest często stosowane, ponieważ ucieleśnia idee stabilności i więzi. Z każdym oddechem, wyobraź sobie oddech w płucach, pozostawiając ciało i spływających głębiej i głębiej w ziemi, dopóki nie osiągnie rdzenia Ziemi.

9 Wdech i wizualizacji oddech ciągnie się od centrum planety, niosąc ciepło i energię z nim, podczas gdy wydalanie stresu i martwić się podczas wydechu, spychając tę energię do ziemi.

10 Trzymaj energii w centrum na kilka chwil na każdy wdech i wydech. Pozwól ciepło i energię jesteś wizualizacji do kursu przez ciebie, pulsujący w twoich rękach i nogach, a do swojej dłoni, nóg, szyi i na zewnątrz przez głowę.

11 Skoncentruj się na swoim ciele i kręgosłupa, jak oddychamy. Wyobraź sobie kręgosłup staje się pień drzewa, wyciągając zdrową energię z ziemi. Wizualizacji stres i zmartwienia uwalniając do rdzenia Ziemi podczas wydechu. Zobacz tę negatywną energię rozpuszczonego ciepła Ziemi.

12 Otwórz oczy i stanąć, powoli, wizualizacji nogi jak korzenie do gleby. Wyciągnij ręce i stają się świadomi widzenia peryferyjnego. Kontynuuj oddychać w tym samym głęboki sposób, jak wcześniej, dzięki czemu oddech wrócić powoli do normy, jak poruszać się w stanie medytacji.