adcov.com

Jak Uwolnić Zgaga Szybkie

Zgaga jest spowodowane z kwasu żołądkowego znalezienie to aż do przełyku i gardła. Kwasu żołądkowego jest bardzo żrący i będzie powodować podrażnienie i pieczenie w klatce piersiowej i gardle. Zgaga może być przewlekły lub może przedstawiać się jako ostry, piekący ból w klatce piersiowej lub gardle. Zgaga jest prawdopodobnie spowodowany refluksem lub choroby refluksowej. Istnieje kilka kroków, które można podjąć w celu łagodzenia zgaga szybko.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarzem. Trzeba będzie badanie lekarskie w celu ustalenia przyczyny swojego zgaga. Lekarz może zalecić dalsze badania, takie jak promieniowanie rentgenowskie lub badania krwi. Leczenie będzie oparte na wynikach jego badań lekarskich. Lekarz będzie również zalecane metody łagodzenia zgaga szybko.

2 przyjmowania leków zobojętniających. Przez licznik zobojętniającymi kwas są bardzo skuteczne w łagodzeniu zgagi szybko. Środki zobojętniające kwas są dostępne w postaci tabletki lub w postaci płynnej. Śledź oznakowanie dojazdu, i podjąć tylko zgodnie z zaleceniami. Leki zobojętniające pomóc złagodzić zgaga szybko.

3 Zapytaj o leki na receptę. Zapytaj lekarza, czy leki hamujące kwasu recepta jest odpowiedni dla Twojej zgaga. Będą one trwać dłużej niż do pracy nad leków zobojętniających przeciw, ale jeśli wziąć je zgodnie z zaleceniami, może zapobiec zgaga całkowicie.

4 Pij dużo wody. Woda pomaga złagodzić zgagę szybko rozcieńczając drażniących kwasów żołądkowych. Upewnij się, że nie szybko pić wody, bo to może dodać do swojej dolegliwości.

Wskazówki

  • Trzymaj się z dala od żywności, które zachęcają do zgagi, takich jak kawa, czekolada, pikantne żywności i mięty pieprzowej.
  • W przypadku wystąpienia bólu w klatce piersiowej lub pieczenie w klatce piersiowej, szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach, ponieważ zgaga czasem mogą naśladować zawał serca, a jeśli nie są badane, może nie być w stanie rozróżnić dwa.