adcov.com

Jak Uwolnić Water Weight Gain

Jak Uwolnić Water Weight Gain


Woda przyrost wagi, retencji wody, występuje wtedy, gdy woda gromadzi się w organizmie, a nie jest uwalniany w moczu. Ciężarze wzmocnienia może być spowodowany dietą, niektóre leki, zespołu napięcia przedmiesiączkowego i pewnych schorzeniach, takich jak niewydolność serca, cukrzyca, zespół policystycznych jajników i nerek. W zależności od jej przyczyny, retencji wody może być zastąpiony przez zmianę diety lub może wymagać leczenia z leków na receptę. Przedłużone zatrzymanie wody powinny być ocenione i leczone przez lekarza.

Instrukcje

1 Ogranicz spożycie sodu. Nadmiar sodu zakłócić równowagę płynów w organizmie, więc American Heart Association zaleca ograniczenie dziennego spożycia sodu do mniej niż 2300 mg na dobę, jeśli są zdrowe i mniej niż 1500 mg na dobę, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub innego zagrożenia, czynniki chorób serca. Czytaj uważnie etykiety żywienia ustalić, ile sodu jest obecny w żywności i napojach.

2 Weź 1200 mg wapnia lub 200 do 400 mg magnezu na dobę, aby pomóc złagodzić retencji wody związane z hormonami, takie jak podczas zespołu napięcia przedmiesiączkowego lub policystycznych jajników. Przed podjęciem jakichkolwiek suplementów, aby uniknąć negatywnych skutków ubocznych lub interakcji z innymi lekami może być przy skontaktować się z lekarzem.

3 Ćwiczenie codziennie. Regularna aktywność fizyczna może pomóc złagodzić retencji wody, szczególnie w przypadkach związanych z hormonami.

4 Jedz dieta bogata w owoce i warzywa o dużej zawartości wody. Niektóre opcje obejmują melony, ogórki, seler, cebulę i natkę pietruszki.

5 pobyt uwodniony przez picie ośmiu szklanek wody lub innych płynów w ciągu dnia. To pomaga na nerki w celu wypłukania nadmiaru sodu, który może prowadzić do przyrostu masy wody.

6 Porozmawiaj z lekarzem, jeśli przyrost masy wody jest długotrwałe lub uciążliwe dla Ciebie. Lekarz może ocenić przyczynę swojej retencji wody i przepisać zabiegi, takie jak diuretyki (leki moczopędne), aby pomóc złagodzić objawy.