adcov.com

Jak Uwolnić Vertigo

Jak Uwolnić Vertigo


Vertigo jest nagłe uczucie zawrotów głowy lub nudności. Możesz zacząć czuć się jak kołysząc z boku na bok, gdy w rzeczywistości stoi. Zawroty głowy może być prowadzone przez wiele rzeczy, takich jak lęk, odwadnianie lub zaburzeń ucha wewnętrznego. Możesz zacząć odczuwać zawroty głowy, traci równowagę i upaść, co może być niebezpieczne. Istnieje kilka sposobów, aby pomóc zmniejszyć uczucie zawrotów głowy i należy spróbować je tak szybko, jak się czujesz zawroty głowy początek - w celu zmniejszenia szans krzywdzenia siebie.

Instrukcje

1. Pij dużo wody. Gdy twoje ciało staje się odwodniona, możesz zacząć odczuwać zawroty głowy lub woozy. Jeśli zaczynasz odczuwać zawroty głowy, wypić szklankę wody. Kofeina może czujesz się gorzej, jeśli zawroty głowy, więc nie pić przedmiotów z kofeiną, jeśli zawroty głowy.

2. Skup się na nieruchomym obiekcie, natychmiast. Kiedy zaczynają się zawroty głowy, usiąść i siedzieć nieruchomo następnie skupić się na jednym obiekcie. Możesz także położyć się i skupić na obiekcie.

3. Unikaj tytoniu i alkoholu. Tytoń i alkohol mogą ograniczać naczynia krwionośne i sprawiają, objawy gorzej.

4 Włącz światła, które zapewnia dobre oświetlenie, jeśli uzyska się w środku nocy. Odpowiednie oświetlenie pomoże Ci uniknąć wpadając na rzeczy, które mogą sprawić, że stracisz równowagę i się w głowie.

5 Zmniejszenie niepokoju. Staraj się trzymać z dala od sytuacji, które mogą spowodować, aby czuć się nieswojo lub niepokojące. Lęk może spowodować poczucie woozy i napięta, co doprowadzić do zawrotów głowy.

6 wizyty u lekarza i sprawdzić, czy są jakieś leki, które mogą być w stanie podjąć, aby zmniejszyć zawroty głowy. Istnieją leki, które pomogą zmniejszyć niepokój, zawroty głowy i mdłości.