adcov.com

Jak Uwolnić Sinus bóle głowy

Jak Uwolnić Sinus bóle głowy


Budzisz się i wszystko, co czuję jest nacisk na nos, skroniach i czole. Jedyną rzeczą, myślisz o pozbycie się tego bał bóle zatok. Oto kilka sposobów, które pomogą łatwość lub całkowicie usuwają ból, że ból głowy zatokowy jest daję.

Instrukcje

Jak Uwolnić Sinus bóle głowy

1 Weź cztery, 200mg każdy Ibuprofen, zanim zrobisz cokolwiek. Biorąc 800mg jest uważany siły receptę i to pomoże złagodzić ból i ciśnienie, że ból głowy zatokowy jest daję.

2 Włącz prysznic na gorąco jak można go znieść. Przed wejściem pod prysznic, zamknął drzwi na pięć minut i pozwala budować parowe wewnątrz łazienki. Stanąć wewnątrz gorącym prysznicem, aż woda nagrzewa się i stanąć w łazience, aż cała para zniknęła.

3 Rub mentol krem na skroniach. Pamiętaj, aby pocierać ją w aż zobaczysz nie więcej śmietany. Gdy czujesz pieczenie wiesz, że działa w celu złagodzenia tego zatokowy ból głowy.

4 Obróć poduszki na średnim ogniu i położyć się na łóżku. Umieścić poduszki wewnątrz ręcznik i złóż go, aby dopasować swoje czoło. Umieść dowcip poduszki ręcznik na czole i wyłącz wszystko w swoim pokoju. Leżeć w ciągu 30 minut, po prostu odpocząć ten sposób niemal natychmiast zmniejszyć ciśnienie.

Wskazówki

  • Pamiętaj, aby wziąć ibuprofen, zanim zrobisz cokolwiek innego. W większości przypadków to wymaga się bólu.
  • Jeśli masz bóle zatok dla więcej niż 24 godziny, to najlepiej, aby pójść i zobaczyć się z lekarzem.