adcov.com

Jak Uwolnić przewlekłe zaparcia

Dowiedz się, jak złagodzić chroniczne zaparcia jest przedmiotem, że nikt nie chce o tym mówić, ale każdy doświadcza w pewnym momencie w czasie. Będąc zaparcia nie tylko pozostawia uczucie nieprzyjemne, ale jest również niezdrowe i może wskazywać na inne problemy zdrowotne. Jednak w większości przypadków zaparcie jest spowodowane bezczynnością jelit, które może być naprawione przez poniższe czynności.

Instrukcje

1 Zwiększenie ilości błonnika w diecie. Chleb pełnoziarnisty, kasze, orzechy, warzywa, owies, jabłka i owoce cytrusowe są tylko kilka z wielu produktów, które są bogate w błonnik. Unikać przetworzonej żywności i alkoholu przynajmniej tymczasowo. Zamiast jeść naturalną dietę, która jest świeżo przygotowane.

2 Weź dodatek włókien. Przez suplementów oprócz wysokiej diety błonnika będzie można szybko złagodzić chroniczne zaparcia. Upewnij się, aby pić więcej wody, jeśli wziąć dodatek, ponieważ mogą odwodnić organizm.

3 Zwiększ ilość wody pijesz (nawet jeśli nie są suplementów). Jeśli nie lubią pić wody spróbować wszystko w 100% naturalny sok owocowy. Przewlekłe zaparcia pogarsza odwodnienie co stołki trudniejsze i bardziej trudne do przejścia. Unikaj napojów zawierających duże ilości cukru, sztucznych słodzików i napojów gazowanych.

4 Użyj dwukropek sprzątający (lewatywa), które można kupić w każdym lokalnym sklepie lub rynku.

5 Idź na spacer lub wziąć udział w umiarkowanej aktywności fizycznej. To stymuluje naturalne działanie ściany jelita, i może być korzystne dla tych, którzy siedzą przez większość swojego czasu pracy.

6 Porozmawiaj ze swoim lekarzem. Dla większości ludzi, to temat jest kłopotliwe i trudno mówić o - nawet z lekarzem. Jednakże mogą one znaleźć przyczynę medyczną na przewlekłe zaparcia jesteś doświadcza i znaleźć sposób na naprawienie sytuacji.