adcov.com

Jak Uwolnić lewego ramienia i ból szyi

Wielu ludzi nosi stresu i napięcia w szyi, górnych plecach i ramionach. Gospodarstwa mięśni przez długi okres czasu w nienaturalnej pozycji może powodować ból. Ostry ból może być oznaką poważniejszego stanu zdrowia i powinny być oceniane przez pracowników służby zdrowia. Ćwiczenia rozciągające, prawidłowej postawy oraz zwiększona świadomość "ciała" może pomóc złagodzić ból spowodowany stresem i napięciem.

Instrukcje

Łagodzenia bólu spowodowane przez stres i napięcia

1 Wykonaj te ćwiczenia rozciągające na szyi rano i wieczorem. Możesz być w pozycji stojącej lub siedzącej. Podczas każdego odcinka, skoncentrować się na utrzymaniu ramiona rozebrany w kierunku talii.

Spróbuj dotknąć lewego ucha do lewego ramienia i przytrzymaj podczas liczenia do 20. Powtórz po prawej stronie.

Spójrz w lewo, i spróbować przenieść brodę przez lewe ramię; przytrzymać przez 20. Powtórz po prawej stronie.

Patrzeć w sufit i przytrzymać przez 20. Spojrzenie na dół na palcach, pozostawiając przestrzeń wielkości pięści między brodą i klatki piersiowej, i przytrzymaj przez 20.

2 Poświęć chwilę, aby ocenić i poprawić swoją postawę, zarówno stałego i siedzi. Stań przed lustrem. Czy twój podbródek równolegle do podłogi; są twoje oczy patrząc prosto? Czy Twoje ramiona rozebrany w kierunku pasa? Czy twoje mięśnie brzucha wciągnięta a pępek pociągnął w kierunku dolnej części pleców? Biodra są wyrównane z kolan i kostek? Czy to w obu stojących i siedzących stanowisk. Bądź świadomy swojej postawy przez cały dzień i działa nieprzerwanie do rozwiązania wszelkich kwestii wyrównania.

3 Śledzić, kiedy zauważysz, szyi, górnej części pleców i ból ramienia. Używać notebooka zauważyć, porę dnia i co robisz, kiedy pierwszy raz poczuł ból. Spróbuj ocenić swoje położenie ciała w tych sytuacjach. Na przykład, jeśli zauważy ból, gdy budzisz się rano, doświadczenie z innych pozycji do spania. Wysiąść swoją stronę i spróbuj spać na plecach na jedną noc, aby zobaczyć, czy to pomaga. Jeśli pacjent zauważy ból po pracy na komputerze przez kilka godzin, ocenić wysokość krzesła i ekran komputera, aby upewnić się, że są ergonomicznie rozmieszczone. Ponadto, zrobić sobie robić przerwy co 30 minut; przespacerować się po biurze, skupiając się na swojej pozycji. Trochę pracy detektywa może odkryć w sytuacji, która jest oddanie stres nienaturalny na mięśnie --- sytuacji, które mogą być łatwo skorygowane.

4 Spróbuj jogi, pilates lub inne zajęcia grupowe. Większość nauczycieli pilates i jogi może pomóc ocenić swoją postawę i pracę na konkretnych mięśni. Po kilku tygodniach jogi i pilates może pomóc stać się bardziej "świadome ciało", które jest kluczem do łagodzenia bólu mięśni spowodowane przez napięcie i stres.

5 Zastanów się na wizytę z renomowanego masażysty. Może on często identyfikują poszczególne mięśnie są napięte, a może być w stanie pomóc odkryć przyczynę.

Wskazówki

  • Pamiętaj, aby skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli wystąpią trwałe lub poważne ból, lub jeśli ból jest wynikiem zdarzenia, takie jak w wypadku samochodowym lub upadku.