adcov.com

Jak Uwolnić kaszel dziecka

Jak Uwolnić kaszel dziecka


Kaszel jest częste i zazwyczaj nieszkodliwy objaw choroby w dzieciństwie, ale widząc twoje dziecko cierpi na kaszel jest bolesny. Ważne jest, aby unikać podawania over-the-counter leki na kaszel u dzieci, zwłaszcza bardzo młode, bez wskazówek lekarza. Mimo to, można podjąć pewne kroki, aby przyspieszyć proces gojenia i pomagają uspokoić swoje maleństwo.

Instrukcje

1 Podać miodu w następujących dawkach: 1/2 łyżeczki. dla dziecka w wieku od 2 do 5, 1 łyżeczka. dla dziecka w wieku od 6 do 11, a 2 TSP. dla dziecka co najmniej 12 lat.

2 Unikaj przynosząc swoje dziecko w środowiskach, które zawierają substancje drażniące, takie jak dym. Zakazać palenia w domu.

3 Zamknij drzwi do łazienki i włączyć prysznic. Używać tylko ciepłej wody, więc pokój wypełnia się parą. Pobyt w pokoju z dzieckiem przez około 20 minut.

4 Oferta dziecka zimnych napojów, takich jak woda i soki do zwiększenia uwodnienia i złagodzić podrażnienie gardła, które mogą wyniknąć z ciężkim kaszlu. Wybierz drinksfree dwutlenkiem węgla lub kwasu cytrynowego, jak tych składników może potęgować problem.

5 nawilżanie powietrza w pokoju dziecka za pomocą parownika.

Wskazówki

  • Zabierz dziecko na pogotowie, jeśli nie może oddychać prawidłowo lub jeśli obserwować krwawą flegmę.
  • Nigdy nie dać miód dla dziecka w wieku poniżej 1 roku, ze względu na ryzyko wystąpienia choroby zwanej botulizm niemowląt.
  • Nie pozwól, dzieci do lat 3 mają kaszlu, ponieważ stwarzają one ryzyko zadławienia.
  • Się do lekarza, jeśli kaszel dziecka przeszkadza spanie lub utrzymuje się ponad 10 dni.