adcov.com

Jak Uwolnić Gaz i wzdęcia

Czasami czuje się tak, jakby za każdym razem coś zjeść nagazowania i wzdęcia zaczyna się niemal natychmiast.
Istnieje wiele czynników, nie przywiązuje powodujące gazu i wzdęcia. Wiele z tych czynników są rodzaje żywności, które jesz, ilość powietrza, które jest spożywane podczas jedzenia, a tolerancji do żywności, które można jeść. Istnieją proste kroki podjąć w gazie zwalniającej oraz wzdęcia.

Instrukcje

1 Rodzaje żywności jesz. Wszyscy słyszeli, że fasola spowodować nadmiar gazu i bóle brzucha od wzdęcia, ale są inne środki spożywcze, które przypisują tych przykrości też. Kapusta, brokuły, brukselka i inne warzywa iglaste są przyczyną, jak również, nie wspominając już o cebulę, różne rodzaje fasoli, a niektóre formy węglowodanów. Spróbuj eksperymentować z różnych produktów spożywczych, aby zobaczyć, gdzie głównym problemem jest. Nie musisz unikać tych pokarmów w całości; spróbuj zmniejszyć rozmiary obsługujących lub ograniczenia ilości żywności gazu produkcji można konsumować na każdym posiedzeniu. Na przykład, jeśli masz czerwona fasola w menu na lunch, a następnie można przejść brokuły i wybrać inne warzywa, które są łatwiejsze do rozkładania w organizmie, takich jak cukinia, lub na bazie wody warzyw.

2 Jak się starzeć, może się wydawać, że wzdęcia i częstsze produkcji gazu. "Dlaczego nie mamy tych problemów, gdy mamy dzieci?" Dużo to ma wspólnego z tym, że w miarę starzenia się organizmu, aby nie powodował ilość niezbędnych enzymów używanych do rozbicia niektórych pokarmów jak my, gdy byliśmy dziećmi. Niektóre bardzo dobre przykłady nietolerancji byłoby mleczne. W miarę starzenia się w trzustce, traci zdolność do wytwarzania ilości enzymu laktazy konieczne do rozkładu laktozy. Wynikiem jest nadmiar gazu i wzdęcia. Gdy trzustka nie zwalnia efektywne dostarczanie enzymów rozkładają pokarm, który jest zużywana, jedzenie podróżuje do jelit, gdzie praca jest gotowych przez bakterie obecne w jelitach. Kiedy te bakterie rozkładają pokarm, uwalniają siarkę i inne gazy, w wyniku. Rozważyć podjęcie suplement enzymów trawiennych, aby pomóc w trawieniu trudno rozbić węglowodanów i innych pokarmów. Porozmawiaj z lekarzem o najlepszych enzymów dla Ciebie. Dobre suplementy enzymatyczne zawierają wiele enzymów stosowanych rozbić różne rodzaje żywności, i złagodzić gazu i wzdęcia, które wynika ze źle strawionego materii.

3 Niektóre rodzaje gazów i wzdęcia wystąpić jako wynik z zużywających duże ilości powietrza. Wzdęcia i ulga gazu mogą być podjęte w kilku prostych krokach, gdy występuje tego typu problem. Spowolnić jedzenie jedzenie. Szal z głodu ludzie czasami pokarm w dół po jednym kęsem z łyżką i następnie połykania. To boli cię w końcu. Nie tylko twoje ciało będzie mieć twardy czas trawieniem bity całej żywności w żołądku, ale niepublikowane powietrza, które mogą być uwięzione w żywności natychmiast powodować wzdęcia. Uspokój się najpierw przed jedzeniem; nawet jeśli jesteś głodny. Weź jeden kęs jedzenia i powoli żuć, upewniając się, aby dokładnie przeżuwać pokarm. To pomoże pozbyć powietrze w żywności i eliminować gazy i wzdęcia z nagromadzonych powietrza. Zawsze spożywać napoje ze słomką. Słoma zapobiegnie przedostawaniu się powietrza żołądek.

Jeśli spożywane zbyt dużo powietrza w związku z jedzeniem i nie można wypuścić powietrze, napić się herbaty, imbir. Znalezienie dobrego producenta herbaty imbirowym a jego skuteczność będzie wyłącznie określona na wytrzymałość imbiru. Można zrobić własny herbaty imbir przez moczenie w surowego imbiru w gorącej wodzie przez pięć minut. Pomoże to złagodzić bóle brzucha i wzdęcia z gazu.

Wskazówki

  • Możesz porozmawiać z lekarzem, aby wykluczyć wszelkie zaburzenia lub choroby, takie jak IBS (zespół jelita drażliwego).