adcov.com

Jak uwierzytelnić Dental Stopień z zagranicy

Prace stomatologiczne jest drogie i skomplikowane, więc ma to sens, aby potwierdzić, że lekarz jest do tabaki przed rozpoczęciem każdego postępowania. Sprawdzanie referencji Twój dentysta jest na tyle proste, kiedy zostały wykształcone i licencjonowany w swoim własnym kraju, ale co, jeśli zdobył dyplom za granicą? Nawet jeśli lekarz studiował poza granice kraju, nadal jest możliwe, aby uwierzytelnić swój dyplom.

Instrukcje

1 rekordy Sprawdź szkolnych. Jeśli znasz nazwę szkoły dentysta udziałem, może być w stanie sprawdzić z tej szkoły, że dentysta ukończył ze stopniem że ona twierdzi, że mają. Należy pamiętać, że przepisy dotyczące ochrony różnią się w poszczególnych krajach, tak dokładnie, jak wiele informacji szkoła może podzielić się z wami, zależy od przepisów są związani.

2 Spróbuj stomatologicznych organizacje licencyjnych. W większości krajów, istnieje centralna instytucja odpowiedzialna za wydawanie licencji stomatologicznych, a te grupy zwykle potwierdzenia dla Ciebie, czy wydawane są licencje do dentysty. Ponownie, należy pamiętać, że zasady ochrony prywatności mogą uniknąć tych grup z podając się bardzo dużo informacji, w zależności od kraju.

3 Przejdź do stomatologii pokładzie licencji w swoim własnym kraju. Jeśli dentysta praktykuje, będą musiały otrzymaliśmy licencję. Chociaż procedury licencjonowania różnią się od kraju do kraju, własny zarząd krajowy wydający zezwolenia może być w stanie potwierdzić edukację Twojego dentysty dla Ciebie.

Wskazówki:

  • Możesz być w stanie wyjaśnić swoje obawy, zwracając się do stomatologa w celu weryfikacji i odniesień do góry przodu.
  • Jeśli jesteś podejrzliwy stomatologa, wykonaj jelit. Nieudana praca stomatologiczne mogą spowodować wiele bólu i koszt.