adcov.com

Jak utworzyć nowy adres e-mail MSN

Jak utworzyć nowy adres e-mail MSN

E-mail MSN (vel Hotmail) jest wolne, oparte na sieci Web e-mail usługi oferowane przez firmę Microsoft. Oferuje on 5GB składowania, funkcja kalendarza i zdolności, aby zobaczyć wszystkie swoje konta e-mail--Hotmail i innych--w jednym miejscu. Bezpłatna usługa jest uboższą wersją Hotmail; istnieje Hotmail Plus, który jest wersją płatną subskrypcję, a ma więcej funkcji.

Instrukcje

• Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do msn.com. Zależności od tego, jeśli zostały wcześniej indywidualne strony, otrzymasz zawartość określona podczas konfigurowania ustawień MSN. Kliknij na link w lewym górnym rogu strony, tuż poniżej MSN logo Hotmail.

• Kliknij na przycisk "Zarejestruj się" po stronie lewej dolnej strony, aby utworzyć nowe konto e-mail MSN. Nawet jeśli posiadasz już konto MSN, możesz jeszcze zarejestrować się na jeszcze jeden tutaj.

• Utwórz swój adres e-mail, który jest na stronie Tworzenie swojego identyfikatora Windows Live. Trzeba będzie pochodzić z identyfikatorem, który jest unikalny, czegoś, co może być trudne, ponieważ wszystkie te dobre są podejmowane. Najlepiej jest umieścić niektóre numery po nazwie, jak w joesmith918, np.

• Wypełnić resztę formularza i kliknij na przycisk "Akceptuję". Potem nastąpi przekierowanie do strony Windows Live. Tutaj będziesz być w stanie skonfigurować ustawienia, w tym ustanowienia sieci z przyjaciółmi w usłudze Windows Live, zarządzanie zdjęciami i tworzenie profilu.

• Zarządzanie kontem z jak najwięcej uwagi, jak inne konta e-mail. Jeśli korzystasz z tego tylko jako konto e-mail pomocniczy, podaje się do marketingu i potencjalnych spamerów, a następnie upewnij się, że możesz przeczyścić skrzynki odbiorczej na bieżąco do uniknięcia przekroczenia limitów magazynów.