adcov.com

Jak utrzymać Weight Loss Plan Podczas Podróży

Jak utrzymać Weight Loss Plan Podczas Podróży


Utrzymanie utraty wagi w czasie podróży jest wyzwaniem, ponieważ może to być trudne do kontrolowania żywności do Państwa dyspozycji i użytych składników. Jednak kilka prostych kroków, które pomogą Ci mądrze jedzenie gdy jesteś w podróży i możliwości są ograniczone.

Instrukcje

1 Wybierz fast food z zdrowych opcji menu. Wiele placówek fast food zaczynają rozszerzać swoje menu, aby zaspokoić tych, którzy starają się utrzymać utratę wagi lub inaczej jeść zdrowo. Zakłady te są łatwe do zlokalizowania.

2 Przejdź do sałatki lub grillowanych elementów, ponieważ są one prawdopodobnie najzdrowsze pozycji menu. Jednak wiele restauracji, fast food lub w inny sposób, sałatki grilla pozycji obciążenia i dół z dodatkowym opatrunkiem, ser, boczek i innych dodatków tłuszczowych. Poproś swoich dodatków na stronie, dzięki czemu można kontrolować spożycie tłuszczu.

3 Spróbuj przystawkę, by zachować kontrolę porcji. Większość części restauracji są szalenie przewymiarowane, więc to świetny sposób, aby zachować swoje porcje w dół bez pokusie ogromny talerz jest zamówić przystawkę, która napełni was, smakuje wyśmienicie, a nawet zaoszczędzić pieniądze.

4 Ogranicz ilość przekąsek, które można zabrać ze sobą w podróż. Zamiast obsady samochodu z frytkami i batony od stacji benzynowych, planować i załadować na świeże owoce i nosić chłodnicy zdrowych kanapek.

5 Sporządź plan jeszcze przed przyjazdem w celu utrzymania masy ciała. Wiele stron internetowych restauracja oferuje listę wszystkich swoich lokalizacjach. Z trochę wcześniejszego planowania można nakreślić swoje posiłki. Jeśli nie, spróbuj zapytać miejscowych o zdrowych zaleceń restauracji.

6 Czy jakieś ćwiczenia, nawet gdy jesteś w podróży. Zamiast windą, wchodzić po schodach na następnej konferencji. Jeśli zdecydujesz podchodząc transportu publicznego lub szukać centrum fitness w hotelu, nie powinno być problemu z utrzymaniem odchudzania, gdy podróżujesz.