adcov.com

Jak utrzymać Szybka utrata masy ciała

Jak utrzymać Szybka utrata masy ciała


Wielu dietetyków śledzić znajomy wzór, w którym zaczynają nowe diety, szybko stracić kilka kilogramów i walki rzucić nadmiar pozostałej masy. Niemożność utrzymania szybkiej utraty wagi jest zarówno fizjologicznych i psychologicznych w pochodzenia. Po utracie masy ciała, trzeba kaloryczna dziennego, ale nadal spadki mogą czuć się bardzo głodny, co może doprowadzić do odzyskania wagi lub zatrzymanie utraty dodatkowych kilogramów. Niektórzy ludzie tracą motywację do diety i ćwiczeń po kilku tygodniach. Aby utrzymać szybki spadek masy ciała, stworzyć konkretny plan, aby schudnąć i utrzymać ją.

Instrukcje

1 Ustaw długoterminowy cel utraty wagi. Stworzyć serię mniejszych celów, które można osiągnąć w krótkim okresie, aby utrzymać się zmotywowani, aby schudnąć. Rozważyć cele, o zdrowym odżywianiu, rzucić złe nawyki lub wykonywania częściej. Ustaw realistyczne, osiągalne cele z określonej daty końcowej.

2 Określ swoje codzienne potrzeby kaloryczne za pomocą kalkulatora kalorii, które bierze pod uwagę swój wzrost, wagę, płeć i poziom aktywności fizycznej. Spalić 1000 kalorii więcej niż dziennego spożycia stracić 2 kg tygodniowo, zgodnie z Mayo Clinic. Stworzyć deficyt 1000 kalorii poprzez połączenie zmian diety i zwiększonej aktywności fizycznej.

3 Włączenie zdrowe, niskokaloryczne pokarmy do diety. Wybieraj produkty o niskiej gęstości energii, co oznacza, że ​​mają stosunkowo mało kalorii na gram. Każdy jeść trzy porcje owoców i warzyw, 3 uncje z produktów pełnoziarnistych, mniej niż sześć uncji białka i 3 szklanki mleka beztłuszczowe produkty codziennie.

4 Jedz śniadanie każdego dnia, aby zwiększyć swój metabolizm. Wybieraj produkty pełnoziarniste, takie jak płatki owsiane lub kaszą gryczaną i źródła białka takie jak masło orzechowe, aby utrzymać wysoki poziom energii.

5 Włączenie częste ćwiczenia do swojej codziennej rutyny. Ćwiczenia o umiarkowanym natężeniu, przez co najmniej 30 minut dziennie. Wybierz wiele przyjemnych które sprawiają, że serce bije szybciej i doprowadzić do zerwania potu. Szybki marsz, pływanie, taniec, krok aerobik, jogging czy jazda na rowerze są zajęcia o umiarkowanej intensywności, które promują odchudzanie. Różnią się w swoją rutynę, aby utrzymać się zmotywowani, aby schudnąć.

6 Dołącz do grupy wsparcia utraty wagi, jak sugeruje, University of Chicago Medical Center. Podziel się przeżyciami z innymi ludźmi w grupie, aby uzyskać pomocne informacje dotyczące utraty wagi szybko. Znajdź członka grupy do działania w swoim kumplem ćwiczeń lub diety motywator. Korzystać z zasobów grupy wsparcia, aby utrzymać utraty wagi w stałym tempie.

7 Oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne szacuje po utracie 10 do 15 funtów. Twój organizm potrzebuje mniej kalorii, prawdopodobnie, co oznacza, że ​​trzeba mniej jeść i wykonywać więcej często stworzyć deficyt 1000 kalorii dziennie.

8 Zbadaj swoje nawyki żywieniowe i wykonywać rutynowe, czy utrata masy ciała spowalnia. Niektórzy ludzie tracą motywację po pierwszych kilku tygodniach diety. Zidentyfikowanie problematycznych nawyków, takich jak jedzenie lub jedzenie emocjonalne z nudów, które utrudniają sukces odchudzania. Znaleźć obszary, w których można zwiększyć swoją aktywność fizyczną lub wyciąć kalorii, aby utrzymać się na torze.

Wskazówki

  • Niektórzy ludzie zaczynają diety i kończy się masy na rowerze, czy "diety yo-yo", w którym tracą na wadze i odzyskać często. Nie należy się zniechęcać, jeśli zaczynają się odzyskać wagę utracony. Skupić się na dietę i ćwiczenia nawyków na znalezienie sposobów na ograniczenie dodatkowych kalorii i trzymać się swojego planu odchudzania. Skonsultować się z lekarzem więcej porad odchudzania.
  • Niektóre diecie znacznie ograniczyć ich spożycie kalorii, aby utrzymać szybki spadek masy ciała. Chociaż surowe ograniczenie kalorii sprzyja szybki spadek masy ciała w krótkim czasie, że nie jest to długoterminowy plan odchudzania zdrowe. Nie próbuj dietę niskokaloryczną bez nadzoru lekarza.