adcov.com

Jak utrzymać ręki Ciepła

Jak utrzymać ręki Ciepła


Zimne dłonie mogą zrujnować inaczej idealny dzień na nartach, jazda na łyżwach, skuterach śnieżnych lub snowboardzie. Nawet siedząc na trybunach, jak oglądać swoje ulubione drużyny piłkarskie na swoich przeciwników zamienia się w niewygodnej chore, gdy twoje palce są zimne. Jasne, dmuchanie na nich działa na chwilę, tak jak trzymać je pod pachami, ale aktywnie uczestniczyć w działalności na zewnątrz w zimnie i pozostają wygodne, myślę "warstw" po wybraniu zużycia ochronne rąk.

Instrukcje

1 Nosić rękawice wodoodporne zamiast rękawic. Prasowane razem palce zapewniają więcej ciepła, niż gdy są one rozdzielone, ponieważ są one w rękawiczkach.

2 Użyj izolacyjne rękawice liniowych pod rękawiczek.

3 podgrzewacze do zakupu komercyjnego ręka używać wewnątrz rękawiczek. Są one dostępne w sklepach narciarskich i dealerów sprzętu kempingowego.

4 Trzymając ręce prosto i odchylić je do przodu i tyłu od dwóch do trzech minut. Zmusza to krew z tułowia na wyciągnięcie ręki.

Wskazówki

  • Uwaga: Jeśli twoje palce są boleśnie zimno lub na zimno, mimo że pozostają w domu, może to być objawem choroby Raynauda. Zobaczyć się z lekarzem do diagnozy.