adcov.com

Jak utrzymać mój poziom testosteronu

Testosteron jest głównie znaleziono hormonu u mężczyzn, który jest wytwarzany w jądrach, ale także kobiety wytwarzają niewielką jego ilość. Hormony są w większości wykonane z aminokwasów lub protein. Jak ludzie się starzeją, ich poziom testosteronu często idzie w dół, w wyniku czego nie może być utrata libido i zmniejszenie masy mięśniowej lub ostrość psychicznego m.in. things.There kilka technik i dieta mężczyźni mogą wykonać, aby pomóc utrzymać i zwiększyć testosteron poziomach.

Instrukcje

1 utrzymać zdrową wagę ciała. Regularne ćwiczenia co najmniej 30 minut dziennie może pomóc w utrzymaniu i podniesienie poziomu testosteronu u mężczyzn. Jeśli jest zbyt nadwagą może obniżyć poziom testosteronu, dlatego ważne jest, aby osiągnąć masę ciała.
Cała podnoszenia ciężkich ćwiczeń, które tylko pozwalają na to około pięciu powtórzeń i trzy zestawy ćwiczeń.

2 Schudnąć powoli, jeśli próbujesz zbyt - nie więcej niż 1:59 funtów tygodniowo. Zbyt szybko traci na wadze może oszukać ciało w trybie głodu i mogą przeciąć lub zmniejszyć produkcję testosteronu.

3 Spożywać zdrowej, zbilansowanej diety, która jest uboga w tłuszcz i bogate w owoce i warzywa. Jedz jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają obniżyć zły cholesterol. Rzepakowy, olej z oliwek i orzeszków ziemnych zostały pokazane w celu zwiększenia poziomu testosteronu. Twoje dzienne spożycie tłuszczu nie powinna przekraczać 30 procent spożywanych pokarmów dziennie.

4 Zdobądź co najmniej siedem godzin snu na dobę. Badania wykazały, nie dając swoje ciało odpowiedniego odpoczynku może zmniejszyć poziom testosteronu, według www.psychcentral.com.

5 Ogranicz spożycie alkoholu do napojów, nie więcej niż trzy szklanki dziennie. Alkohol może wpływać na układ hormonalny, który w zamian może zmienić poziom testosteronu.

6 Rozważmy testosteronu hormonu lekarstwa jeśli żadna z tych metod pomagają zwiększyć lub utrzymać swój poziom. Twój lekarz może pomóc rozważenie korzyści i ryzyka.