adcov.com

Jak usunąć Zaczerwienienie twarzy

Jak usunąć Zaczerwienienie twarzy


Nagły przypływ mrowienie ciepła i czerwony odcień na policzkach, czole i ciała występuje kilka przyczyn niezależnych drobne zakłopotanie. Płukanie, który zwie się rumieniąc lub rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, występuje wtedy, gdy znajduje się bezpośrednio pod naczynia krwionośne skóry stają się zalane ciepłą krwią. Uzyskany czerwony odcień jest spowodowany przez wiele czynników, z nadmiernego spożycia alkoholu do nadmiernego stresu. Dowiedz się wyzwalacze, które powodują skóry do płukania, aby utrzymać bodyâ € ™ s dla nich naturalną reakcję pod kontrolą.

Instrukcje

1 Unikaj sytuacji stresowych wstydliwe lub, jeśli to możliwe. Jeśli czujesz, że zdradziecki gorące uczucie w twarz, wybacz sobie z sytuacją i podjąć kilka głębokich oddechów, aby zapobiec zaczerwienienie i zaczerwienienie.

2 Pij zimny napój lub gryzienia kostką lodu. Produkty te wysyłać natychmiastowe uczucie chłodzenia do twarzy, który pomaga złagodzić objawy spłukiwania.

3. Unikaj żywności i napojów, które powodują zaczerwienienie wyzwalaczy. Nadmierne spożycie alkoholu, pikantnych potraw i żywności, że jest zbyt gorąco mogą prowadzić do płukania. Pozwól burger lub herbatę do ostygnięcia przed jego spożywania.

4. Chroń skórę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i wysokich temperatur. Noś czapkę baseballową i przebywać w cieniu w upalne, słoneczne dni, jak promienie Suna € ™ s spowodować wzrost temperatury skóry, co prowadzi do płukania.

5 Unikaj suplementy i wielu witamin, które zawierają niacyny, jak płukanie jest częstym skutkiem ubocznym od ich podjęcia. Dlatego nie należy spożywać je, jeśli są podatne na uderzenia gorąca.

6 Porozmawiaj z lekarzem, jeśli zaczerwieniona skóra nie robi € ™ t znikają z czasem. Zaczerwienienie może być faktycznie różowaty, stan skóry charakteryzujący się czerwone, poplamiona, trądzik, jak ślady na policzkach, brodzie i czole.

Wskazówki:

  • Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli zaczerwieniona skóra towarzyszy biegunka, wysoka gorączka, pokrzywka lub trudności w oddychaniu.