adcov.com

Jak usunąć tylne tarcze na Jeep Liberty

Jak usunąć tylne tarcze na Jeep Liberty

Hamulce przednie czy masowe zatrzymania na Jeep Liberty, ale tylne hamulce dzielić obciążenia, jak również. Tylne hamulce są również źródłem hamulec postojowy, który utrzymuje stały, gdy zaparkowany samochód. Hamulce wymagają wymiany po raz, a kiedy nie, należy wymienić wirników i klocki, aby utrzymać wszystko działa dobrze.

Instrukcje

• Używać gniazda podnieść tylnej części pojazdu w powietrzu, i zestaw SUV na jack stoi. Zanim zdejmiesz tylnych opon, upewnij się, że pojazd jest solidnie na trybunach. Następnie usunąć tylne koła za pomocą żelaza opon.

• Korzystać z grzechotką 3/8-calowy Aby odryglować zacisk hamulcowy z tylnego zawieszenia. Zdejmij wirnika i wspierać go przez zawieszenie, sam lub z podstawką zapasowe gniazdo. Nie pozwalają zacisk do wisiała w przewodzie hamulcowym, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia linii.

• Szukać wirnika przy zachowaniu klipy na końcówki wirnika. Są one okrągłe karty używane do przechowywania wirników w miejsce podczas montażu pojazdu, i nie są one konieczne do ponownego asemblowania. Usunąć te karty--jeśli są obecne--przy użyciu igły, szczypce. Slajdów wirnika od piasta, przy użyciu rąk.

• Powtórzyć ten proces dla innych tylnego koła.