adcov.com

Jak usunąć tylne koła od Triumph Tiger 1050

Jak usunąć tylne koła od Triumph Tiger 1050

Triumph Tiger 1050 jest przeznaczony do obsługi zarówno w mieście jak na autostradzie. Co sprawia, że Tygrys jest dobrym wyborem dla obu typów jazdy jest ergonomiczny design, moc i jeździec wysokości, co pozwala na lepszą kontrolę w ruchu. Triumf zaprojektowane również Tiger pozwala na utrzymanie domu. Poprawne narzędzia, w szczególności Podstawka Jacka motocykl, mechanik domu można usunąć tylne koło z Triumph Tiger 1050 w 20 minut.

Instrukcje

• Podnieść motocykl więc tylne opony jest nad ziemią na podstawce Jacka motocykl lub podobne urządzenie. Upewnij się, że stoją używany będzie wspierać motocykl bez ryzyka wypadnięciu lub stoiska zawaleniem.

• Usunąć śruby mocowania zacisku hamulca do ramy Tiger 1050 korzystanie nasadowych. Wyciągnąć zacisku od opony i wsuń go z jednej strony tak wisi drogi tylne opony.

• Śledzenia krawędzi osi śruby głowicy z markerem na ramieniu regulator tak łatwo wyrównać opony, gdy opona jest ponownie. Usunąć śrubę osi przez rozluźnienie to z Klucz nasadowy i rysunek, śruby z osią ręcznie.

• Wcisnąć opony do przodu roweru aby złagodzić napięcie łańcucha napędu. Ręcznie usuń łańcucha od tylnego koła.

• Twist bloku regulacja zegara (U-wymodelowany kawałek metalu, który został przycięty pod głowicę śruba osi) do momentu otwarcia linii bloku się z gniazda otwarte w regulator i blok może być ściągnął.

• Chwycić tylne opony z obu rąk i wyciągnąć go z ramki rowerów.